Hudáček dá gól, očakávajú tipéri!

Zdroj: Niké

Po triumfe nad USA čaká našich hokejistov na MS ďalší duel. Dnes od 20:20 nastúpia proti Poľsku.

Slováci jednoznačne favorizujú našich hokejistov. Výhru tipuje až 97 percent. Dve percentá skúšajú tip na prekvapenie a to úspech Poliakov a necelé jedno percento si myslí, že po 60 minútach bude mať duel remízový rezultát.

"Možné je všetko. Remíza v súboji Kanady s Rakúskom priniesla jednému Slovákovi výhru 15.000 €. Verme ale, že ako fanúšikovia slovenskej reprezentácie sa dnes prekvapenia nedočkáme," povedal hlavný bookmaker Niké Richard Slušný.

Tipéri v náš triumf veria aj pri vkladaní na podané tikety. Hovorí opäť Richard Slušný: "Doposiaľ máme tiket s najvyšším vkladom za 10.000 € na výhru našich. Vyhrať môže 10.700 €. Máme však aj tiket, v ktorom tipér predvída minimálne 6 našich gólov. Pri vklade 5000 € môže vyhrať 9700 €."

Hudáček dá gól, očakávajú Zdroj: Niké

Keďže sa očakáva vyšší počet gólov, na tiketoch Slovákov figurujú aj viacerí naši strelci. Najviac preferujú Juraja Slafkovského, no hneď za ním je Libor Hudáček. "Jeden z tipérov si naňho stavil za 1000 €, pri kurze 2,52 tak môže vyhrať 2520 €," dodal Slušný.

A čo očakáva komunita tipérov Niké? "Cehlárik sa zatiaľ trápi. Myslím ale, že Poľsko je súper, na ktorom by sa mohol chytiť. V príprave im dal dva góly, dnes si tipnem, že opäť skóruje," predvída tipér MD7551.

Ďalší HX9695 si myslím, že strelíme gól v každej tretine: "Pred MS sme Poľsko zdolali, vyhráme aj teraz. Naši potrebujú bodovať v boji o play-off a čo najvýhodnejšiu pozíciu. Kurz na to, že Slovensko dá gól v každej tretine, je výhodný."

Vyberte si z bohatej ponuky stávok k MS v hokeji. Dnes okrem našich proti Poľsku sa hrajú aj ďalšie tri zápasy. Ak by sa vám ale predsa len nedarilo, Niké vám počas MS v hokeji vráti každý hrací deň 5 € za vaše nevýherné tikety. Užite si Pohodové majstrovstvá v Niké!

Staršie správy

Videá

Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy