Prasacia chrípka sa šíri, ďalším klubom Bolton!
Majú hráči Boltonu dôvod na obavy? Zdroj: SITA BOLTON - Vírus spôsobujúci prasaciu chrípku si vybral už druhý klub anglickej Premier League. Po Blackburne je ďalším postihnutým Bolton, kde sa nakazili podľa tvrdenia kouča Garyho Megsona štyria hráči a jeden ďalší zamestnanec.
Už v pondelok oznámili zástupcovia Blackburnu, že majú chorých troch hráčov a dvoch členov realizačného tímu. Blackburn bez svojich opôr podľahol počas víkendu Chelsea 0:5, v stredu sa londýnsky tím chystá na pohárový zápas práve proti Boltonu, navyše sa obaja súperi stretnú aj v sobotňajšom ligovom súboji.
Zástupcovia Chelsea ani Megson sa rozšírenia choroby počas zápasu neobávajú. "Počul som rôzne názory, ale nás zaujíma len ten od lekárov. A tí tvrdia, že je veľmi ťažké, ba dokonca nemožné, takto sa nakaziť," vyhlásil Megson, ktorého názor nezdieľa kouč Blackburnu Sam Allardyce a požaduje odloženie zápasov.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: ČTK


































































































