VIDEO Liambus dostal za faul trest do konca sezóny!
Ben Fanelli v opatere lekárov OTTAWA - Mladý kanadský útočník Michael Liambus z tímu Erie Otters si už hokej v juniorskej Canadian Hockey League nezahrá. Rozhodol o tom komisár zámorskej súťaže Ontario Hockey League (OHL) Dave Branch v reakcii na Liambusov tvrdý zákrok na Bena Fanelliho, po ktorom musel byť hospitalizovaný s ťažkými poraneniami hlavy.
Liambus dostal dištanc do konca aktuálnej sezóny a pre svoj vek už nebude môcť v ročníku 2010/2011 hrať v juniorskej súťaži.
"Toto rozhodnutie je odkazom aj pre ďalších hráčov, že nesú zodpovednosť za svoje konanie," povedal tréner a generálny manažér Kitcheneru Steve Spott.
Fanelli je už týždeň v nemocnici a jeho stav je stále vážny, ale stabilizovaný. Liambus tvrdo narazil lakťom Fanelliho na mantinel, následkom čoho prišiel Fanelli o prilbu, hlavu si udrel o ľad a zostal v bezvedomí.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: youtube
- Zdroj: SITA, youtube


































































































