Ján Mucha ml. sezónu pravdepodobne dohrá vo Varšave

Ján Mucha ml.Ján Mucha ml. Zdroj: SITA

VARŠAVA - Slovenský futbalový brankár a výrazná opora v kvalifikácii o postup na MS 2010 v Juhoafrickej republike Ján Mucha ml. (27) pravdepodobne zostane minimálne v jarnej časti sezóny 2009/2010 naďalej v poľskom prvoligovom klube Legia Varšava.

Informuje o tom poľské periodikum Fakt.

 

Gólmana, ktorý je najlepším mužom medzi tromi žrďami v celej Ekstraklase, údajne presvedčil na spoločnej schôdzke o zotrvaní majiteľ aktuálne druhého tímu najvyššej poľskej súťaže Mariusz Walter. Jedným z dôvodov pravdepodobného ďalšieho pokračovania kariéry Jána Muchu v Legii je aj to, že slovenská reprezentačná brankárska jednotka nemá zatiaľ na stole žiadnu konkrétnu ponuku od zahraničného klubu, aj keď o jeho služby už prejavili záujem Arsenal Londýn, Olympiakos Pireus, Panathinaikos Atény, CSKA Moskva, Paríž St. Germain, Stade Rennes, Toulouse či Hannover 96.

 

Vedenie Legie Varšava už ponúklo bývalému hráčovi Interu Bratislava, Humenného a MŠK Žilina lukratívne predlženie kontraktu, čím by sa mal stať najlepšie zarábajúcim futbalistom v celej poľskej súťaži. Pôvodná zmluvy hráčovi pochádzajúcemu z Belej nad Cirochou vyprší v lete 2010.

  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články