Nahnevaný Torres vyzýva majiteľov: Kúpte posily!
Fernando Torres Zdroj: SITA LONDÝN - Útočníkovi Fernandovi Torresovi došla trpezlivosť s trápením Liverpoolu. Španielsky futbalista preto vyzval amerických majiteľov klubu, aby v zimnom prestupovom období do tímu priviedli niekoľko hviezdnych hráčov.
Torres poslal odkaz majiteľom Hicksovi a Gillettovi po tom, čo tím vypadol v treťom kole Anglického pohára s druholigovým Readingom. Španielsky strelec si navyše v zápase zranil koleno a po operácii bude Liverpoolu chýbať približne šesť týždňov. Na dlhšiu dobu mimo hry je aj kapitán Steven Gerrard a záložník Jossi Benayoun.
"Teraz sú na rade majitelia. Musia nakúpiť hráčov, aby sa niečo podobné neopakovalo," vyhlásil Torres. "Ak chceme bojovať s Manchestrom United a Chelsea, musíme mať oveľa, oveľa väčší tím. Hlavne potrebujeme viac hviezd a tiež nesmieme dovoliť, aby naši najlepší hráči odišli," dodal.
Liverpool vlani obsadil v lige druhé miesto, ale tento rok sa trápi. Po dvadsiatich kolách je v tabuľke až na siedmej priečke a na vedúcu Chelsea stráca 12 bodov. Navyše nepostúpil zo základnej skupiny Ligy majstrov a vypadol z oboch anglických pohárov.
"Je to ubíjajúce. Táto sezóna pre nás mala byť odrazovým mostíkom k veľkým veciam - United predali Téveza a Cristiana Ronalda, Chelsea nikoho nekúpila. Lenže nebola ..." uviedol Torres.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: ČTK


































































































