Šesták a spol. do Afriky v nových dresoch!

Stanislav Šesták v novom dreseStanislav Šesták v novom drese Zdroj: športky

BRATISLAVA - Spoločnosť adidas predstavuje nové dresy pre slovenskú futbalovú reprezentáciu na sezónu 2010/11, v ktorej sa Weissovi zverenci predstavia aj na tohtoročnom svetovom šampionáte v Juhoafrickej republike.

 

Historický štart Slovenska na najprestížnejšom futbalovom turnaji planéty si zaslúži nové dresy s novým dizajnom a s novou technológiou, ktorou kolekcia disponuje, a takisto aj s novým strihom, vďaka ktorému budú priliehať na telo. Reprezentácia na čele s Marekom Hamšíkom bude mať na výber dresy v dvoch farbách tak, ako sme boli doteraz zvyknutí – domáci modrý a hosťujúci biely dres.

 

Modrý dres je prešpikovaný technológiami Formotion a ClimaCool. Funkcia ForMotion poskytuje hráčom maximálnu voľnosť pri pohybe a zároveň sa pri výkone prispôsobuje telu a podporuje výkon ich svalového systému. Vďaka kombinácii použitých materiálov zvyšuje aj komfort pri pohybe. Trenírky sú strihovo tvarované tak, aby pri optimálnom výkone neobmedzovali hráčov v pohybe.

 

ClimaCool technológia reguluje telesnú teplotu hráča vďaka kombinácii materiálov regulujúcich teplo a vlhko, vetracím kanálikom a trojrozmerným látkam, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu priamo na hráčovej pokožke. Dresy s ClimaCool technológiou odvádzajú teplo a pot bez ohľadu na klimatické podmienky, pričom hráči pod látkou pociťujú príjemný chlad.

 

Biely dres má identické technológie ForMotion a ClimaCool ako modrý dres, disponuje však navyše tzv. SlimFit strihom, čo znamená že kopíruje hráčove telo.

 

Ostrý krst nových dresov /bielych/ bude už túto stredu v prípravnom medzištátnom zápase s Nórskom v Žiline.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: športky
  • Zdroj: PR článok

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy