Výborná správa pre Liverpool pred šlágrom víkendu: Hviezda tímu späť v tréningovom procese

Manažér Liverpoolu Arne SlotManažér Liverpoolu Arne Slot Zdroj: SITA/AP/Jon Super

LIVERPOOL - Švédsky futbalista Alexander Isak sa v piatok vrátil do tréningového procesu Liverpoolu, ktorý čaká cez víkend derby s Manchestrom City.

Dvadsaťšesťročný útočník si cez leto vynútil prestup z Newcastlu a na Anfield Road prišiel za rekordných 145 miliónov eur. V novom pôsobisku sa mu však zatiaľ veľmi nedarí. Nastúpil na osem duelov vo všetkých súťažiach, no jediný gól strelil len v pohárovom súboji s druholigovým Southamptonom. Koncom októbra sa navyše zranil v zápase Ligy majstrov s Frankfurtom.

"Dnes bude po troch týždňoch prvýkrát trénovať opäť s tímom. Viem, že pred troma týždňami som povedal, že už musí ukázať, čo v ňom je, no keďže ďalšie tri týždne strávil iba rehabilitáciou, nie je na rovnakej úrovni, ako bol vtedy. Takže teraz musím opäť zdôrazniť - dajme mu ešte čas," uviedol tréner Arne Slot.

Viac o téme:
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy