Stocha stále trápia slabiny, potešili ho hokejisti

Miroslav StochMiroslav Stoch Zdroj: SITA

ENSCHEDE - Slovenský futbalový reprezentant Miroslav Stoch pôsobiaci v FC Twente nezasiahne pre problémy so slabinami do stredajšieho semifinále Holandského pohára na pôde Feyenoordu Rotterdam.

 

Nitriansky odchovanec má už niekoľko týždňov problémy so slabinami, pre ktoré mal úľavy aj počas reprezentačného zrazu začiatkom marca. "Nezlepšuje sa to, už niekoľko týždňov ma bolia slabiny. Lekári nevedia zistiť, čo presne mi je. Pre tieto problémy takmer určite vynechám stredajšie semifinále pohára proti Feyenoordu," povedal desiaty najlepší futbalista Slovenska za rok 2009.

 

Nie stopercentný zdravotný stav znepokojuje Miroslava Stocha najmä v súvislosti s blížiacimi sa majstrovstvami sveta v Juhoafrickej republike (11. 6. - 11. 7.). "Do svetového šampionátu by som chcel byť v poriadku. Budem musieť po porade s klubovými lekármi niečo urobiť. Ešte zatiaľ neviem čo presne, ale potrebujem sa dať do poriadku čo najskôr, preto možno vyhľadám nejakého špecialistu," pokračoval kmeňový hráč anglického veľkoklubu FC Chelsea.

 

"Miňa" Stocha potešil aj postup Nitry do semifinále slovenskej hokejovej extraligy. "Jasné, že som pozeral utorňajší štvrťfinálový zápas proti Banskej Bystrici. Nitrianski chalani mi svojím postupom urobili veľkú radosť," dodal na záver Stoch.

 

Semifinálový duel Holandského pohára Feyenoord - Twente je na programe v stredu od 20.45 h SEČ. V druhom semifinále proti sebe nastúpia vo štvrtok druholigový Go Ahead Eagles a Ajax Amsterdam.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy