VIDEO Inter v šlágri zdolal Juventus

Samuel Eto'oSamuel Eto'o Zdroj: SITA

MILÁNO - V piatkovom šlágri 34. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže - Serie A zvíťazil Inter Miláno nad Juventusom Turín 2:0. O prvý gól stretnutia sa postaral v 75. min Maicon, definitívnu bodku dal v nadstavenom čase Eto´o. Domáci tak dokonale využili "presilovku", ktorú im ponúkol svojím vylúčením už v 37. min Sissoko.

Ten najskôr po dvadsiatich minútach videl prvú a osem minút pred koncom prvého polčasu aj druhú žltú kartu a tá znamenala definitívny koniec jeho účinkovania na ihrisku.

Milánčania sa dostali na čelo tabuľky, ale majú samozrejme o zápas viac, ako doterajší líder AS Rím. Juventus je šiesty a jeho šance na účasť v budúcoročnej edícii Ligy majstrov sa stávajú čoraz teoretickejšími.

Inter Miláno - Juventus Turín 2:0 (0:0)

Góly: 75. Maicon, 90.+ Eto´o, ČK: 37. Sissoko, 55 000 divákov

Chievo Verona - Livorno 2:0 (1:0)
Góly: 28. Pellissier, 88. Abbruscato, 10 000 divákov

• Zdroj: SITA, youtube