Karol Kisel sa vracia do Česka, bude hrať v Slavii!
Karol Kisel Zdroj: SITA PRAHA - Český futbalový klub Slavia Praha podpísal jednoročný kontrakt s opciou na ďalší rok so slovenským stredopoliarom Karolom Kiselom (33).
"Už som hovoril s trénerom Jarolímom. Práve spolupráca s ním je dôvodom, prečo prichádzam do Slavie. Nikdy som nemal problém pracovať s náročnými trénermi. Teším sa na to," uviedol bývalý slovenský reprezentant.
Rodák z Košic naposledy obliekal dres austrálskeho FC Sydney, kde hrával pod vedením lodivoda Vítězslava Lavičku.
Aj keď mu vedenie tímu na konci sezóny ponúklo predĺženie kontraktu, rozhodol sa pre návrat do Europy. V Gambrinus lige ešte predtým Kisel pôsobil v kluboch Sparta Praha, Slovan Liberec a Bohemians 1905.
Pikantný je najmä prvý menovaný z tejto trojice klubov, pretože medzi oboma pražskými S vládne veľká rivalita. Navyše, Kisel neodchádzal vo februári 2009 z Letnej práve v najlepšom.
"Motivácia namierená proti Sparte u neho určite hrá svoju úlohu. Samozrejme, že každý chlap je tak trochu samoľúby. Karol chce dokázať, že ešte nepatrí do starého železa, ako si možno niekto o ňom po odchode z Česka myslel," povedal Kiselov agent Jiří Müller.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: SITA


































































































