Olympique Marseille zháňa posily, chce aj Hološka
Filip Hološko Zdroj: www.filipholosko.eu ISTANBUL - O slovenského futbalového reprezentanta Filipa Hološka (26) prejavil záujem francúzsky klub Olympique Marseille.
Olympique by chcel pred novou sezónou získať do útoku jedného alebo dvoch hráčov. Mená zatiaľ vedenie klubu tají, podľa viacerých zdrojov však jedným z nich by mal byť práve Hološko.
Slovenský futbalista pôsobí od roku 2008 v mužstve Besiktas Istanbul, v poslednej sezóne ho však trápili zdravotné problémy. V najvyššej tureckej súťaži 2009/10 strelil 6 gólov. Besiktas sa v súčasnosti snaží zbaviť niektorých legionárov. Už dávnejšie jeho funkcionári pre denník Sabah avizovali, že by za piešťanského rodáka požadovali odstupné 10 miliónov eur. Bývalého hráča Trenčína, Liberca a Manisasporu by mali počas MS 2010 sledovať zástupcovia aj ďalších európskych klubov.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: www.filipholosko.eu
- Zdroj: SITA


































































































