VIDEO Heninová spievala a tancovala v televíznej show
BRUSEL - Tenistka Justine Heninová ukončila tohtoročnú sezónu kvôli zraneniu lakťa a voľný čas využíva k rôznym aktivitám. Už síce začala s ľahkým tréningom, ale v nedeľu sa predstavila v úlohe speváčky a tanečnice v belgickej televíznej show na podporu charitatívnej spoločnosti Cap 48, pomáhajúcej handicapovaným ľuďom. Fondu sa tento rok podarilo vybrať rekordných 4,056 milióna eur.
Bývalá prvá hráčka sveta sa na pódiu objavila v bielom saku a nohaviciach s vlasmi vyčesanými do drdolu a spievala pieseň "Now, it's time". Jej a jej partnerovi s klobúkom robilo sprievod osem tanečníc.
Heninová tancovala, stepovala a došlo aj na imitáciu tenisových úderov. Obecenstvo si jej vystúpenie užilo a ocenilo pieseň búrlivým potleskom postojačky.
Heninová sa tento rok v januári vrátila k tenisu po rok a pol dlhej pauze a hneď postúpila do finále Australian Open. V sezóne vyhrala dva turnaje v Stuttgarte a v Hertogenboschi, ale v osemfinále Wimbledonu si poranila pravý lakeť a sezónu predčasne ukončila. Na kurte by sa Heninová mala objaviť v decembri pri exhibícii s krajankou a víťazkou US Open Kim Clijstersovou. Potom plánuje nastúpiť za Belgicko v Hopmanovom pohári a hrať turnaje v Austrálii.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: ČTK, youtube



































































































