Ballack dúfa, že sa vráti na začiatku roka 2011
Michael Ballack Zdroj: SITA BERLÍN - Kapitán nemeckej futbalovej reprezentácie Michael Ballack dúfa, že na trávniky sa vráti na začiatku roku 2011. Stredopoliar Bayeru Leverkusen vynechal pre zranenie celú doterajšiu sezónu a nehral ani na svetovom šampionáte v Juhoafrickej republike. Ballack chodí momentálne s pomocou bariel, keďže sa zotavuje po operáciách zlomenej holennej kosti a roztrhaných väzov.
"Mojím cieľom je druhá polovica sezóny, chcem v nej chlapcom už pomôcť aj na ihrisku," uviedol Michael Ballack, ktorý si zlomil nohu 11. septembra v zápase Leverkusenu s Hannoverom.
Jeho návrat na trávniky sa očakával v závere októbra, ale vyšetrenia ukázali, že na zotavenie potrebuje ešte viac času. Ballack nehral za Nemecko od svojho zranenia vo finále májového FA Cup-u, vtedy pôsobil v FC Chelsea. V nemeckej reprezentácii odohral doteraz 98 stretnutí.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: SITA


































































































