Inzaghi chce hrať ešte v tejto sezóne a získať trofej
Filippo Inzaghi Zdroj: SITA MILÁNO - Filippo Inzaghi ešte nepovedal vo futbale posledné slovo. Dlhoročný kanonier milánskeho AC verí, že napriek absolvovanej operácii pretrhnutých väzov v ľavom kolene si ešte v tejto sezóne zahrá futbal.
Skúsený zakončovateľ pre taliansku agentúru ANSA uviedol, že do konca ročníka 2010/11 sa ešte určite chce objaviť na trávniku. "Máme výborný mančaft a verím, že niečo veľké v tejto sezóne spolu dosiahneme," uviedol Filippo Inzaghi.
Majster sveta z roku 2006 je najlepším kanonierom európskych pohárových súťaží, keď v nich doteraz nastrieľal 70 gólov. Celkovo Filippo Inzaghi zaznamenal v 289 zápasoch v drese "rossoneri" 125 gólov, čo je o jeden viac, ako dosiahla bývalá superhviezda tímu zo San Sira Marco van Basten.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: SITA


































































































