Beckhama opäť láka Európa, chce krátkodobé hosťovanie
David Beckham Zdroj: SITA LONDÝN - Anglický futbalista David Beckham (35), ktorý je kmeňovým hráčom amerického Los Angeles Galaxy, dúfa, že sa mu pred začiatkom nasledujúcej sezóny MLS podarí vybaviť si hosťovanie v niektorom z popredných európskych mužstiev.
Stredopoliar v ostatných dvoch sezónach krátkodobo pôsobil v AC Miláno, pri svojej druhej "stáži" si však roztrhol achillovu šľachu a od futbalu si musel na niekoľko mesiacov odpočinúť. Bývalý krídelník Manchestru United a Realu Madrid nedávno vyhlásil, že sa počas voľna medzi sezónami v zámorskej MLS bude koncentrovať na individuálnu fyzickú prípravu, pravdepodobne však zmenil svoje plány.
Futbalista s výnimočnou kopacou technikou sa stále nechce rozlúčiť s reprezentačnou kariérou a v tejto súvislosti vyhlásil: "Dúfam, že sa mi podarí získať niekde krátkodobé angažmán. Je to dôležité z pohľadu mojej budúcnosti v národnom tíme."
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: SITA


































































































