Zuzana Kučová prehrala v Dubaji s Erraniovou

Zuzana KučováZuzana Kučová Zdroj: SITA

DUBAJ - Slovenská tenistka Zuzana Kučová podľahla v stretnutí 1. kola na turnaji WTA Dubai Duty Free Tennis Championships v Dubaji v SAE rovnako nenasadenej Talianke Sare Erraniovej 1:6, 4:6.

Práve Erraniová bola v nedeľu finálovou súperkou Daniely Hantuchovej na podujatí WTA v thajskej Pattayi a uhrala proti Slovenke len dva gemy. Súperkou Erraniovej v 2. kole bude Austrálčanka Samantha Stosurová, nasadená ako štvrtá hráčka turnaja.

Zuzana Kučová (123. v rebríčku WTA) si účasť v hlavnej súťaži v Dubaji vybojovala v dvojkolovej kvalifikácii. Získala 30 bodov do svetového rebríčka a šek na 5500 dolárov. V hlavnej súťaži na úrovni WTA naposledy hrala vlani v septembri v uzbeckom Taškente a nestačila v 1. kole na Rusku Annu Čakvetadzeovú.

Sara Erraniová (Tal.) - Zuzana Kučová (SR) 6:1, 6:4