Hantuchová s Radwanskou na Floride v semifinále

Daniela HantuchováDaniela Hantuchová Zdroj: SITA

MIAMI - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová a Poľka Agnieszka Radwanská zvíťazili vo štvrťfinále štvorhry na turnaji WTA Sony Ericsson Open v Key Biscayne v Miami na Floride nad španielskou dvojicou Nuria Llagosterová-Vivesová, Arantxa Parrová-Santonjová za 109 minút 6:7 (4), 6:1, 10:1.

Slovensko-poľskej dvojici pomohla prestávka spôsobená dažďom po prvom prehranom sete. Po návrate na kurt už nad súperkami jednoznačne dominovali. O postup do finále sa stretnú s víťazkami stretnutia Ana Ivanovičová, Andrea Petkovicová (Srb./Nem.) - Šahar Peerová, Šuai Pcheng (Izr./Čína). Už teraz majú istotu 450 bodov do svetového rebríčka a spoločného šeku na 51 000 dolárov.

Daniela Hantuchová, Agnieszka Radwanská (SR/Poľ.) - Nuria Llagosterová-Vivesová a Arantxa Parrová-Santonjová 6:7 (4), 6:1, 10:1