Neapol delí bod od Ligy majstrov, Hamšík sklamaný

Hamšík a Lavezzi počas zápasu s LecceHamšík a Lavezzi počas zápasu s Lecce Zdroj: internet

RÍM - Futbalisti SSC Neapol ani dve kolá pred koncom talianskej Serie A nemajú definitívne zabezpečenú miestenku v budúcom vydaní Ligy majstrov. Tím Mareka Hamšíka totiž v 36. kole prehral v Lecce 1:2.

Lecce v boji o záchranu potrebovalo s Neapolom bodovať a plán mu začal vychádzať po góle Corviu z penalty. Neapol síce dokázal zásluhou Mascaru vyrovnať, ale po odchode Hamšíka z ihriska v 85. minúte hostia už o tri minúty inkasovali. Neapol tak potrebuje v zostávajúcich dvoch kolách získať aspoň bod, keď má momentálne šesťbodový náskok pred Udinese.

"Sme sklamaní. V Lecce sme chceli získať aspoň bod," uviedol Hamšík pre svoju oficiálnu internetovú stránku. "Škoda záveru duelu. Tesne pred koncom bolo 1:1, ale potom sme inkasovali. Nezostáva nám nič iné, musíme sústrediť sa víkendový duel proti Interu Miláno a zabezpečiť si definitívu," dodal stredopoliar.