Hamšík v nemocnici, potešil mladého fanúšika

Marek Hamšík a Ľubomír Višňovský sa fotografujú s malými fanúšikmi Marek Hamšík a Ľubomír Višňovský sa fotografujú s malými fanúšikmi Zdroj: SITA

BANSKÁ BYSTRICA - V úvode nedeľňajšej futbalovej exhibície v rámci podujatia "Športové hviezdy Slovenska deťom", v ktorej hokejové a futbalové osobnosti zvíťazili nad FK Dukla Banská Bystrica po penaltovej lotérii, napriahol Marek Hamšík, jeho strela sa nezmestila do priestoru troch žrdí, ale trafila chlapca stojaceho pri bránke.

 

Ako informuje oficiálna internetová stránka kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie, Radim odpadol, vzápätí sa síce postavil na nohy, ale záchranári sa ho preventívne rozhodli vziať na vyšetrenie do nemocnice. Nič vážneho u neho nezistili a po noci strávenej na pozorovaní ho prepustili.

 

"Našťastie Radima už prepustili do domáceho liečenia,“ povedal otec chlapca z Lučenca a pokračoval: "Rád by som sa poďakoval Marekovi, jeho otcovi a Mišovi Handzušovi za príkladný prístup k nám. Starali sa o nás a pravidelne sa zaujímali o Radimov stav. Výborne nám to padlo! Navyše pred odchodom z nemocnice malého prišli aj navštíviť. Syna potešili viacerými suvenírmi a pol hodinku sa s ním rozprávali. Radim bol z toho celý šťastný. Teraz mu každý závidí, že mohol byť tak dlho s Marekom a s Mišom." 

  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy