Chára a Višňovský v druhom All-Star tíme sezóny

Zdeno Chára
Zdeno Chára

LAS VEGAS - Slovenskí hokejoví obrancovia Zdeno Chára z Bostonu a Ľubomír Višňovský z Anaheimu sa dostali do druhého All-Star tímu sezóny NHL.

 

Spolu s dvojicou Slovákov je v druhom tíme sezóny aj brankár Pekka Rinne z Nashvillu a útočníci Martin St. Louis a Steven Stamkos z Tampy Bay a Alexander Ovečkin z Washingtonu.

 

Do prvého All-Star tímu ročníka sa dostali brankár Tim Thomas z Bostonu, obrancovia Nicklas Lidström z Detroitu a Shea Weber z Nashvillu a útočníci Corey Perry z Anaheimu a švédske dvojičky Henrik a Daniel Sedinovci z Vancouveru.All-Star tímy sezóny:

 

Prvý: Tim Thomas (Boston) - Nicklas Lidström (Detroit), Shea Weber (Nashville) - Corey Perry (Anaheim), Henrik Sedin (Vancouver), Daniel Sedin (Vancouver)

Druhý: Pekka Rinne (Nashville) - Zdeno Chára (Boston), Ľubomír Višňovský (Anaheim) - Martin St. Louis, Steven Stamkos (obaja Tampa Bay), Alex Ovečkin (Washington)

Nováčikovia: Corey Crawford (Chicago) - John Carlson (Washington), P.K. Subban (Montreal) - Michael Grabner (New York Islanders), Jeff Skinner (Carolina), Logan Couture (San Jose)


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR

DISKUSIA