VIDEO Rangers zaváhali s Malmö, Rubin dobil Kyjev

Wilton Figueiredo, Madjid Bougherra a Lee McCullochWilton Figueiredo, Madjid Bougherra a Lee McCulloch Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Futbalisti Twente Enschede zvíťazili v prvom zápase 3. predkola Ligy majstrov 2011/2012 nad FC Vaslui 2:0. V drese holandského tímu zasiahol do diania v 84. minúte slovenský útočník Andrej Rendla, v drese hostí sa dostal na ihrisko obranca Pavol Farkaš.

Prekvapením utorňajšieho programu je domáca prehra Glasgowa Rangers s Malmö FF. Škóti budú v odvete doháňať manko po jedinom presnom zásahu Larssona. Rubin Kazaň dobyl Kyjev, kde zvíťazil v šlágri večera nad tamojším Dynamom 2:0.

Futbalisti rakúskeho majstra Sturm Graz remizovali na ihrisku FC Zestafoni Tbilisi 1:1. Odvetný zápas je na programe 3. augusta v UPC-Arene v Grazi.

KRC Genk - Partizan Belehrad 2:1 (0:0)

Góly: 70. Vossen (z 11 m), 90.+2 Ogunjimi - 65. Tomič, ČK: 32. Ngcongca - 48. Babovič

Glasgow Rangers - Malmö FF 0:1 (0:1)
Gól: 18. Larsson

Twente Enschede - FC Vaslui 2:0 (1:0)
Góly: 34., 57. Janko (prvý z 11 m)
 /A. Rendla nastúpil v 84. minúte (Twente) - P. Farkaš hral od 60. minúty (Vaslui)/

• Zdroj: TASR, youtube