VIDEO Hamšík spečatil výhru Neapola nad Interom

Radosť hráčov NeapoluRadosť hráčov Neapolu Zdroj: SITA

MILÁNO - Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík prispel v 6. kole talianskej Serie A gólom k výhre SSC Neapol na pôde Interu Miláno 3:0. Hamšík v 75. minúte po prihrávke Lavezziho spečatil skóre.

Kapitán slovenskej reprezentácie sa mohol zapísať do streleckej listine už na konci prvého polčasu, nepremenil však pokutový kop. Na štastie pre hostí dorazil loptu do siete Campagnaro. Inter dohrával od 41. minúty bez vylúčeného Obiho. Neapol sa vďaka zisku troch bodov na San Sire vyšvihol na čelo tabuľky, Interj je až na 16. mieste.

Inter Miláno - SSC Neapol 0:3 (0:1)
Góly: 43. Campagnaro, 57. Maggio, 75. HAMŠÍK, ČK: 41. Chukwuma Obi (Inter) po druhej ŽK
Marek Hamšík (Neapol) odohral celý zápas, v 43. min nepremenil pokutový kop a v 75. min dal záverečný gól

AS Rím - Atalanta Bergamo 3:1 (2:0)
Góly: 20. Bojan Krkič, 31. Osvaldo, 81. Fábio Simplício - 48. Denis

• Zdroj: SITA, TASR, footyroom.com