VIDEO Istanbulské derby bez víťaza, Slováci striedali

Momentka z istanbulského derbyMomentka z istanbulského derby Zdroj: bjk.com.tr

ISTANBUL - V istanbulskom derby medzi Besiktasom a Fenerbahce sa zrodila remíza 2:2, na trávnik sa dostali v roliach náhradníkov aj dvaja slovenskí legionári. Domáci Filip Hološko v 86. a hosťujúci Miroslav Stoch v 64. minúte.

V ďalšom stretnutí prehral Kayserispor s Genclerbirligi 0:1. V drese zdolaného tímu hral na pravom kraji obrany slovenský reprezentant Peter Pekarík, v 74. minúte už za stavu 1:0 pre ankarský tím ho vystriedal Alkan.

Besiktas Istanbul - Fenerbahce Istanbul 2:2 - Filip Hološko (Besiktas) hral od 84. min, Miroslav Stoch (Fenerbahce) nastúpil v 64. min

Manisaspor - MKE Ankaragücü 2:0 - Štefan Senecký (Ankaragücü) nechytal, sedel len na lavičke náhradníkov
Genclerbirligi Ankara - Kayserispor 1:0 - Peter Pekarík (Kayserispor) hral do 74. min
Sivasspor - Mersin Idman 1:0

• Zdroj: SITA, TASR, youtube