Hamšíkovu partnerku prepadli v Neapole, utrpela šok

Marek Hamšík s priateľkou MartinouMarek Hamšík s priateľkou Martinou Zdroj: www.marek-hamsik.sk

NEAPOL - Tehotnú partnerku slovenského futbalistu Mareka Hamšíka Martinu Fraňovú prepadli v utorok ráno neďaleko Neapola ozbrojení muži. Hamšíka nepríjemný incident logicky rozrušil a zatiaľ nie je isté, či nastúpi na utorkový zápas Ligy majstrov SSC Neapolu proti Manchestru City. Informovali o tom talianske médiá.

Muži so zbraňami zastavili Martinu a prinútili ju vystúpiť z jej vozidla BMW X6, s ktorým následne unikli. Polícia neskôr našla oputený automobil so zabudovaným navádzacím zriadením v Caselle, neďaleko Neapola. Hamšíkova priateľka pri incidente utprela menší šok. Talianska polícia už začala prípad vyšetrovať. Ďalšie podrobnosti nateraz nie sú známe.

 

Pre Hamšíkovcov to je pod Vezuvom už druhá nepríjemná skúsenosť tohto druhu. V decembri roku 2008 totiž reprezentačného stredopoliara rovnako prepadli neznámi ozbrojení muži na skútri na 'Via Caio Duillo' vo štvrti Fuorigrotta neďaleko štadióna Svätého Pavla. Vtedy zastavili Hamšíkove auto, rozbili sklo a ohrozovali futbalistu strelnou zbraňou. Hamšík, ktorý išiel po tréningu do mesta na nákupy, prišiel o hodinky značky Rolex Daytona, pas, kreditné karty, kľúče od domu i finančnú hotovosť v hodnote 900 eur. Zlodeji z miesta incidentu ušli.

 

Len dva týždne predtým sa obeťou lúpežného prepadnutia v Neapole stal ďalší futbalista Andrea Russotto, ktorý okrem osobných dokladov prišiel aj automobil značky BMW.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: www.marek-hamsik.sk
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy