VIDEO Suvenír od Robbena, lopta praskla po priamom kope

Robben kopol prasknutú loptu fanúšikomRobben kopol prasknutú loptu fanúšikom Zdroj: internet

MNÍCHOV - Bayern Mníchov v poslednom jesennom kole sezóny potvrdil pozíciu najlepšieho tímu nemeckej ligy hladkým víťazstvom 3:0 nad Kolínom. O góly sa po prestávke postarali Gomez, Alaba a Kroos.

Zápas však priniesol aj jeden nepríjemný moment pre domáci tím, keď sa po konflikte so Serenom a dvoch žltých kartách v priebehu jednej minúty musel "do sprchy" predčasne porúčať Franck Ribéry.

Kuriozitou záverečného jesenného duelu v bavorskej metropole však bola iná situácia z prvého polčasu. K priamemu kopu sa postavil stopér Bayernu Daniel Van Buyten, do jeho tvrdej strely sa následne "hodil" so snahou zblokovať ju Sascha Riether a lopta, s ktorou sa bude hrať záverečný turnaj majstrovstiev Európy v Poľsku a na Ukrajine to "nevydržala". Rozhodca hru prerušil, nasledovali úsmevy hráčov a Holanďan Robben poslal kuriózny suvenír do hľadiska.

• Zdroj: športky, ts, youtube