VIDEO Duel Evertonu prerušili, fanúšik sa pripútal o žrď

Muž sa pripútal k žrdi počas zápasu Everton - Manchester CityMuž sa pripútal k žrdi počas zápasu Everton - Manchester City Zdroj: SITA

LIVERPOOL - Dianie utorkového zápasu 23. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže medzi domácim Evertonom a Manchestrom City prerušil počas bezgólového stavu na pár minút jeden z fanúšikov.

Priaznivec vybehol na hraciu plochu a pripútal sa o ľavú žrď brankára "The Citizens" Joa Harta. Policajným príslušníkom trvalo približne tri minúty, aby fanúšika odpútali. Duel potom pokračoval ďalej, pričom Everton prekvapujúco zvíťazil 1:0 gólom Gibsona.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YyD2ANTAJM4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

• Zdroj: SITA, youtube