VIDEO Liverpool v dohrávke remizoval s Tottenhamom

Kyle Walker v súboji s Glenom JohnsonomKyle Walker v súboji s Glenom Johnsonom Zdroj: SITA

LIVERPOOL - Futbalisti Liverpoolu nevyužili šancu dostať sa po 24. kole na šiestu priečku Premier League, keď v pondelkovom ligovom súboji remizovali doma s Tottenhamom Hotspur 0:0. Na Anfield road odohral celý duel na poste stopéra Martin Škrtel, ktorý v 76. minúte inkasoval žltú kartu.

Spurs sa museli zaobísť bez svojho trénera Harryho Redknappa, ktorého let z Londýna, kde je súdený z daňových únikov, bol zrušený. Na diaľku ho mohol v závere potešiť Gareth Bale, ktorého ale v 85. minúte vychytal vo vyloženej šancu brankár Pepe Reina. Hrdinom sa mohol stať o minútu neskôr domáci Luis Suárez, ktorý nastúpil prvýkrát po trestu za rasizmus a obscénne gestá, ale jeho hlavička mierila iba do náručia Brada Friedela.

Kurióznym momentom stretnutia bola 12. minúta a "návšteva" mačky na hracej ploche, ktorej sa na legendárnom štadióne evidentne veľmi páčilo.

FC Liverpool - Tottenham Hotspur 0:0

• Zdroj: TASR, ČTK, footyroom