VIDEO Neymar zariadil bleskovým hetrikom obrat Santosu

NeymarNeymar Zdroj: internet

RIO DE JANEIRO - Len pár dní uplynulo od jubilejného stého gólu brazílskeho kanoniera Neymara a tento zázračný mladík sa opäť pripomenul vo veľkom štýle. V zápase proti Botafogu v rámci súťaže Campeonato Paulista sa prezentoval bleskovým hetrikom a zariadil dokonalý obrat Santosu.

Neymar a spol. prehrávali od 36. minúty gólom Camila. Stav 1:0 svietil na ukazovateli skóre až do 77. minúty, kedy prišiel prvý gólový zápis mladého Brazílčana. Už o dve minúty si Neymar drzým prienikom vybojoval pokutový kop, hoci pád po kontakte aj mierne prifilmoval. Pri realizácii nezaváhal a poslal svoj tím do vedenia. Tretí hviezdny zaznamenal v druhej minúte nadstaveného času, keď elegentným zakončením skompletizoval hetrik. Santos pred konečným hvizdom pridal ešte jeden gól a Neymar si zaknihoval finálnu prihrávku.

Po zápase tvrdil, že sa potrebuje stále zlepšovať, "chcieť viac" a pokračovať v "tvrdej práci", aby dosiahol vrcholnú formu.

Radosť z výkonov Neymara zrejme nemajú európske veľkokluby. Každým ďalším gólom a podobným výkonom sa totiž úmerne zvyšuje cena, ktorú bude musieť prípadný záujemca vyplatiť Santosu. Najčastejšie sa v jeho prípade spomínajú Barcelona a Real Madrid.

• Zdroj: športky, ts, youtube