Staš po štyroch rokoch končí, Bystricu povedie Országh

Vladimír OrszághVladimír Országh Zdroj: SITA

BANSKÁ BYSTRICA - Na striedačke HC ´05 Banská Bystrica skončil po štyroch rokoch tréner Milan Staš, ktorého strieda pri tíme jeho asistent a bývalý slovenský reprezentant Vladimír Országh. Informuje o tom štvrtkové vydanie denníka Šport.

"Nástupcom Milana Staša bude Vladimír Országh, o zložení kádra na budúcu sezónu sa rozhodne neskôr," uviedol prezident HC ´05 Juraj Koval.
Doterajší hlavný lodivod banskobystrického klubu M.

Staš po stredajšej rozlúčke s mužstvom poznamenal: "Myslím si, že to boli veľmi pozitívne roky pre obe strany. V predchádzajúcej sezóne sme dosiahli historický úspech, keď sme si vybojovali bronzové medaily. Aj v tomto ročníku sme napokon splnili cieľ, postúpili sme do play-off. Škoda však, že z ôsmeho miesta a narazili sme na víťaza základnej časti Košice. Sériu s nimi sme však odohrali so cťou."

Banská Bystrica podľahla favorizovaným Košiciam vo štvrťfinále Slovnaft play-off 2011/2012 v sérii 1:4 na zápasy.

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: SITA
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy