Hantuchová si prevzala srdiečko za boj proti Francúzkam

Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová

MARBELLA - Daniele Hantuchovej pred žrebom baráže o svetovú skupinu so Španielskom v Marbelle odovzdali "srdiečko" za vzornú reprezentáciu svojej krajiny v Pohári federácie. Ocenenie "Heart Award" si vyslúžila vďaka skvelým výkonom vo februárovom stretnutí 1. kola II. svetovej skupiny proti Francúzsku (3:2) v bratislavskom NTC, v ktorom zdolala Pauline Parmentierovú i Alize Cornetovú.

O víťazkách v každej zo štyroch kategórií rozhodli fanúšikovia prostredníctvom internetového hlasovania. 

"Takéto ocenenia určite znamenajú viac než akákoľvek turnajová trofej. Sú totiž od fanúšikov a práve pre nich to človek všetko robí. Bola som milo prekvapená a oživilo mi to spomienky na to stretnutie - takú atmosféru, akú sme na ňom mali, som ešte nezažila," povedala Hantuchová 10. apríla.

Zoznam kandidátok na prvé z dvoch kôl "BNP Paribas Heart Award 2012" tvorili za svetovú a II. svetovú skupinu okrem Hantuchovej Američanka Christina McHalová, Austrálčanka Samantha Stosurová a Talianka Roberta Vinciová.

Hantuchová dostala strieborný náramok značky Baccarat a šek na 6000 dolárov, ktorý odovzdá detskému oddeleniu nemocnice v Poprade.


Zdroj:
TASR, SITA
Foto:
Internet

DISKUSIA