Okrem Slovenska doplnili súpisku aj Kanada s Francúzskom
Kyle Quincey Zdroj: SITA HELSINKI - Okrem slovenskej výpravy, ktorá doplnila oficiálny káder pre hokejové majstrovstvá sveta 2012 o útočníka Michala Handzuša, rozšírili svoje súpisky aj kanadská a francúzska.
Kanaďania v pondelok zaregistrovali obrancu Detroit Red Wings Kyla Quinceyho, ktorý pricestoval do dejiska šampionátu - Helsínk v nedeľu podvečer. Hokejistu čaká premiérové seniorské medzinárodné podujatie v kariére.
Francúzsko zaradilo na súpisku obrancu Maxima Moisanda, ktorý hral v Dánsku za Odense Bulldogs, a útočníka Loica Lamperiera z tímu Rouen Dragons. Obaja Francúzi sa s tímom pripravovali od začiatku tréningového kempu. Francúzsko má už na súpiske maximálny počet 22 korčuliarov a troch brankárov.
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: SITA
- Zdroj: SITA


































































































