Neapol hľadá posily, v hľadáčiku má aj Škrtela

Martin Škrtel
Martin Škrtel

NEAPOL - O služby Martina Škrtela je obrovský záujem vo viacerých špičkových európskych kluboch. Potom, čo Liverpool opäť nezískal anglický ligový titul, sa objavili šumy o tom, že Škrtel chce opustiť Anfield Road.

Samotný hráč tieto špekulácie niekoľkokrát poprel a priznal, že rokuje s vedením "The Reds" o novej zmluve. Tá súčasná by mu mala vypršať v roku 2014.

Popredné tímy z Anglicka, Ruska, Španielska i Talianska zaregistrovali tieto správy a viaceré z nich avizujú ambíciu získať trojnásobného najlepšieho futbalistu Slovenska do svojich radov. Najnovšie prišli s takýmito informáciami talianski novinári, ktorí tvrdia, že Škrtela chce angažovať SSC Neapol.

Škrtel však viackrát vyhlásil, že ho láka najmä účinkovanie v Lige majstrov a v nej sa "partenopei" nepredstavia. Kvalifikovali sa "len" do skupinovej fázy Európskej ligy. Ďalším faktom je, že Neapol je ambiciózne mužstvo a po prestupe Ezequiela Lavezziho do Paríža Saint-Germain musí prezident SSC Aurelio De Laurentiis uloviť poriadne veľkú rybu, a takou by Škrtel mohol byť.

Rôzne talianske portály teda avizujú záujem Neapolčanov o Martina Škrtela, ani jeden z nich však necituje žiadneho konkrétneho zástupcu piateho tímu Serie A. Suma za transfer slovenského stopéra z Anfieldu sa odhaduje na 20 - 25 miliónov eur.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
SITA
Foto:
Internet

DISKUSIA