VIDEO Škrtel odohral polčas pri remíze Liverpoolu v Toronte

Charlie Adam z Liverpoolu v súboji s Donielom Henrym z TorontaCharlie Adam z Liverpoolu v súboji s Donielom Henrym z Toronta Zdroj: SITA

TORONTO - Futbalisti Liverpoolu zamierili pred štartom sezóny na zámorské turné, kde odohrali prvý prípravný zápas s kanadským Torontom. Premiérový duel trénera Brendana Rodgersa sa skončil remízou 1:1, keď oba góly padli v priebehu druhého polčasu.

Tréner klubu z Anfield Road využil v stretnutí až 26 hráčov, pričom slovenský obranca Martin Škrtel nastúpil na trávnik po zmene strán.

FC Toronto - FC Liverpool 1:1 (0:0)
Góly: 58. Amarikwa - 69. Morgan

Liverpool (1. polčas): Jones - Enrique, Sama, Carragher, Wisdom - Suso, Aquilani, Adam, Ibe - Eccleston, Pacheco

Liverpool (2. polčas): Gulacsi - Flanagan, Škrtel, Wilson, Robinson - Adorjan, Shelvey, Spearing - Cole, Sterling, Morgan

náhradníci: Lucas, Smith, Ward, McLaughlin.

• Zdroj: športky, ts, liverpoolfc.com