Litvínov zdolal Č. Budějovice, Majdan pri všetkých góloch

Juraj MajdanJuraj Majdan Zdroj: internet

PRAHA - Hokejisti Plzne zvíťazili v nedeľnom zápase 2. kola najvyššej českej extraligy na ľade Slavie Praha 3:1 a v novej sezóne zatiaľ nestratili ani bod. Zásluhu na triumfe hostí mal slovenský útočník Jozef Balej, ktorý asistoval pri druhom góle a v poslednej minúte stanovil po presnej prihrávke obrancu Tomáša Slováka konečný výsledok stretnutia.

Litvínov zdolal České Budějovice 3:1 a vo všetkých góloch domácich mal prsty slovenský útočník Juraj Majdan. V 39. minúte otvoril gólový účet stretnutia, v 41. a 60. minúte asistoval pri zvyšných dvoch presných zásahoch.

Vítkovice - Zlín 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 1. Burger, 38. Burger (SLOBODA), 48. Barinka.

Slavia Praha - Plzeň 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Góly: 54. Hertl - 8. Růžička, 43. Havlíček (BALEJ), 60. BALEJ (SLOVÁK).

Kometa Brno - Kladno 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Góly: 31. KOVÁČIK, 49. Bičánek, 51. M. Hořava z tr. strieľania - 26. HOVORKA.

Liberec - Sparta 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
Góly: 10. Krejčík (GALAMBOŠ), 15. Víšek (ČAKAJÍK) - 2. Tenkrát, 25. Hlinka, 32. Hanzlík, 51. Rachůnek.

Litvínov - České Budějovice 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Góly: 39. MAJDAN, 41. Lukeš (MAJDAN), 60. Hübl (MAJDAN) - 38. Langhammer.

Karlove Vary - Třinec 2:5 (2:1, 0:3, 0:1)
Góly:  13. Kohn, 16. Zucker - 3. Květoň, 29. Růžička, 29. Květoň, 38. Růžička, 60. Bonk.