Lafata rozhodol o triumfe Jablonca, Příbram remizovala

Tomáš Řepka (vpravo)Tomáš Řepka (vpravo) Zdroj: dynamocb.cz

PRAHA - V prvom stretnutí 8. kola českej futbalovej Gambrinus ligy remizoval Příbram s Českými Budejovicami 1:1. Zverenci slovenského trénera Karola Marka sa ujali vedenia v 12. minúte, hostia z Českých Budejovíc však odpovedali gólom Tomáša Řepku v 80. minúte a rozhodli tak o deľbe bodov.

V drese Příbramu odohral celý duel slovenský obranca Tomáš Hájovský. Za České Budejovice nastúpil stredopoliar Jaroslav Machovec, ktorý strávil na ihrisku 77 minút.

V druhom dnešnom zápase Gambrinus ligy Jablonec gólovým zásahom Lafatu zvíťazil najtesnejším gólovým rozdielom na ihrisku domáceho Slovácka.

Příbram - České Budějovice 1:1 (1:0)
Góly: 12. Trapp - 80. Řepka
Tomáš Hájovský absolvoval celý zápas a dostal žltú kartu, Jakub Rondzik (obaja Příbram) nechytal. Rastislav Bakala nehral, Jaroslav Machovec (obaja České Budějovice) hral do 77. min.

Slovácko - Jablonec 0:1 (0:0)
Góly: 57. Lafata
Tomáš Košút nefiguroval v zápise o stretnutí, Marek Kuzma (obaja Slovácko) presedel celý duel na lavičke náhradníkov.

• Zdroj: TASR, SITA