Dievča dňa

Najnovšie zo Športiek

Foto České tenistky Barbora Krejčíková
Bojovníčky na pohľadanie: Krejčíková so Siniakovou sa stávajú špecialistkami na supertajbrejk

TOKIO - České tenistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou si vo štvorhre v Tokiu zahrajú o zlaté olympijské medaily. V semifinále najvyššie nasadený...

Jiří Lipták a David
Česko oslavuje ďalšie dve olympijské medaily: Strelci vybojovali v trape zlato a striebro!

TOKIO - Českí strelci dominovali vo finále trapu mužov na OH v Tokiu. Zlatú medailu získal Jiří Lipták v rozstrele o prvenstvo s krajanom Davidom Kosteleckým....

Chorvátsky tenista Marin Čilič
Poláškov parťák už má istú medailu: Čilič s Dodigom postúpili do finále štvorhry

TOKIO - Chorvátski tenisti Marin Čilič a Ivan Dodig sa stali prvými finalistami mužskej štvorhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Vo štvrtkovom semifinálovom...

Foto Austrálska vodná slalomárka Jessica
Jessica Foxová sa zapísala do histórie vodného slalomu: Toto ešte nikto nedokázal!

TOKIO - Zlatú olympijskú medailu v C1 žien získala v Tokiu austrálska vodná slalomárka Jessica Foxová. Ako prvá vodná slalomárka si tak vybojovala olympijskú...

Vítek Vaněček
Kuriózna situácia v NHL: Český brankár sa po týždni v Seattli vrátil do Washingtonu

WASHINGTON - Český hokejový brankár Vítek Vaněček zamieril v rámci výmeny z klubu Seattle Kraken do Washingtonu Capitals. Po týždni strávenom na súpiske...

Eritrejčan Amanuel Ghebreigzabhier počas
Aktualizované
Odporný incident počas olympijskej časovky: Niečo také nemá v športe miesto...

TOKIO - Športový riaditeľ Nemeckého cyklistického zväzu Patrick Moster sa ospravedlnil za rasistické výroky počas dnešnej časovky mužov na olympijských...

Foto Na snímke slovenská reprezentantka
ONLINE
Monika Škáchová: Online prenos z finále C1 žien

TOKIO - Zlatú olympijskú medailu v C1 žien získala v Tokiu austrálska vodná slalomárka Jessica Foxová. Na pódiu ju doplnili Britka Mallory Franklinová...

Americký plavec Robert Finke
Američania si pripisujú ďalšie dve zlaté medaily, dominovali aj čínske plavkyne

TOKIO - Americký plavec Robert Finke získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu na 800 m v.sp. Vo štvrtkovom finále zvíťazil časom 7:41,87 min pred Talianom...

Sam Kendricks
Dvojnásobný majster sveta prišiel o účasť na OH: Američan mal pozitívny test na koronavírus

TOKIO - Dvojnásobný majster sveta v skoku o žrdi Američan Sam Kendricks prišiel o účasť na olympijských hrách v Tokiu po pozitívnom teste na koronavírus.

Foto Slovenská strelkyňa Zuzana Rehák
Fantázia! Zuzana Rehák Štefečeková vybojovala pre Slovensko olympijské zlato

TOKIO - Strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková získala vo štvrtok zlatú olympijskú medailu v trape. Pre slovenskú výpravu vybojovala prvý cenný kov na hrách...