Najnovšie zo Športiek

Tottenham Hotspur - Manchester
ONLINE
Tottenham Hotspur - Manchester City: Online prenos zo zápasu 34. kola Premier League

LONDÝN - Boj o titul vrcholí. Manchester City má zápas k dobru, ale na prvý Arsenal stráca jeden bod. V rámci 34. kola Premier League narazí na londýnsky...

Sklamaný Mohamed Salah
Zlyhanie Liverpoolu na celej čiare! Dvojgólové vedenie stratili v priebehu pár minút

LONDÝN - Futbalisti Aston Villy remizovali v pondelkovom súboji 37. kola anglickej Premier League s FC Liverpool 3:3. Domáci prehrávali v druhom polčase...

Rozhodca César Soto Grado
Súboj so Gironou telo na telo: Barcelona vyhrala a v závere si poistila vedenie

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona triumfovali v pondelkovom dueli španielskej La Ligy nad Realom Sociedad San Sebastian 2:0 a po 35. kole sa posunuli...

Nicolas Gonzalez oslavuje gól
Neapol si možno nezahrá ani EKL: Fiorentina po triumfe poskočila na ôsme miesto

LECCE - Futbalisti Fiorentiny si poradili v pondelkovom zápase 36. kola talianskej Serie A s Monzou 2:1 a posunuli sa na ôsme miesto znamenajúce účasť...

Foto Na snímke vpravo český
MS V HOKEJI 2024 Domáci Česi v ďalšom napínavom trháku: Súboj so Švajčiarmi rozhodli nájazdy

PRAHA - Hokejisti Švajčiarska zvíťazili v pondelkovom stretnutí A-skupiny na MS v Prahe nad domácou reprezentáciou 2:1 po predĺžení a nájazdovom rozstrele....

Foto Na snímke uprostred v
MS V HOKEJI 2024 Rovnaká nakladačka, akú dostali naposledy: Nemecko naďalej s jediným triumfom

OSTRAVA - Hokejisti Švédska zvíťazili nad Nemeckom 6:1 v pondelňajšom zápase "slovenskej" B-skupiny na MS v Ostrave.

Ilustračné foto
Kariéru mu ukončilo zranenie hlavy: Český futbal sa rozlúčil s niekdajším úžasným talentom

PRAHA - Po dlhej ťažkej chorobe zomrel v 84 rokoch niekdajší veľký futbalový talent Rudolf Kučera. Jeho kariéru ukončilo už v 23 rokoch vážne zranenie hlavy.

Harry Kane a Aleksandar
Svojimi výkonmi určite presvedčil: Nagelsmann povolal do nominácie aj stredopoliara Bayernu

MNÍCHOV - Nemecký stredopoliar Aleksandar Pavlovič z Bayernu Mníchov sa dostal do záverečnej nominácie národného tímu na nadchádzajúce domáce ME.

Foto Cole Caufield v príležitosti
MS V HOKEJI 2024 Namiesto tréningu golf: Američania utekali do šatne, do reči nebolo ani Caufieldovi

OSTRAVA - Šimon Nemec vystrelil, Miloš Kelemen tečoval a americký tím zaliala vlna sklamania. Kým Slováci sa zoskupili v hlúčiku a oslavovali, Američania...

Foto Lukáš Cingel (Slovensko) a
MS V HOKEJI 2024 Zmiešané pocity Cingela po senzačnom triumfe: Ťažko povedať, či to beriem

OSTRAVA - Slovenským hokejistom vyšiel nad očakávanie tretí zápas na svetovom šampionáte v Ostrave.