Najnovšie zo Športiek

Taliansky jazdec Francesco Bagnaia
VIDEO Líder MotoGP Quartararo VC v Assene nedokončil po kolízii , víťazstvo oslavuje Bagnaia

ASSEN - Taliansky jazdec Francesco Bagnaia na Ducati zvíťazil na nedeľnej Veľkej cene Holandska seriálu MotoGP. Vlaňajší vicemajster prišiel do cieľa s...

Slovenský futbalista v drese
Hertha Berlín má nového prezidenta: Najviac hlasov získal bývalý člen ultras

BERLÍN - Novým prezidentom nemeckého futbalového klubu Hertha Berlín sa stal Kay Bernstein. Štyridsaťjedenročný bývalý člen fanúšikovskej skupiny ultras...

Peter Sagan
Peter Sagan opäť ukázal svoje kvality: Tourminátor vyhral ôsmy titul majstra Slovenska

MLADÁ VOŽICE - Peter Sagan získal v nedeľu svoj ôsmy titul majstra Slovenska v cestnej cyklistike. Na 197 kilometrov dlhej trati v okolí českého mesta...

Jack Grealish (vpravo) a
Areola bude aj naďalej chytať v Premier League: Z PSG mieri na trvalý prestup do West Hamu

LONDÝN - Hosťovanie francúzskeho futbalového brankára Alphonsea Areolu vo West Hame United sa od novej sezóny zmení na trvalý prestup. Dvadsaťdeväťročného...

Na snímke zľava Nerijus
Kapitán litovskej reprezentácie sa vracia na Slovensko: Ališauskas posilní Spišskú Novú Ves

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - Káder hokejistov Spišskej Novej Vsi vystuží litovský obranca Nerijus Ališauskas, ktorý už hral najvyššiu slovenskú súťaž v sezóne 2020/21...

Slovenskí hokejbalisti zdolali Taliansko
ONLINE
Slovensko - Taliansko: Online prenos z MS v hokejbale 2022

MONTREAL - Slovenskí hokejbalisti prehrali vo štvrťfinále MS v kanadskom Montreale s Gréckom 3:4 a po prvý raz v histórii nezískajú na svetovom šampionáte...

Alexander Slafkovský prišiel o
Slafkovský prelomil takmer trojročné čakanie: V slovinskom Tacene zvíťazil v kategórii C1

ĽUBĽANA - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Alexander Slafkovský zvíťazil na podujatí Svetového pohára v slovinskom Tacene v kategórii C1. V nedeľnom...

Peter Sagan
ONLINE
Peter Sagan: Online prenos z majstrovstiev Slovenska a Česka

Útočník Colorada Andre Burakovsky
Pomôže Coloradu ukončiť finálovú sériu s Tampou? Švédska hviezda lavín blízko návratu!

TAMPA BAY - Švédsky hokejista Andre Burakovsky by sa mohol v noci na pondelok v šiestom zápase finále play off NHL na ľade Tampy Bay vrátiť do zostavy...

Slovák Martin Vaculík
Martin Vaculík sa v Gorzówe opäť dostal na pódium: V celkovom poradí už medzi elitou

GORZÓW - Slovenský pretekár na plochej dráhe Martin Vaculík obsadil 2. miesto v pretekoch v poľskom Gorzówe, piatom podujatí svetového šampionátu sezóny...