MOL Cup

Foto Gólová radosť hráčov Plzne
MOL Cup
Čaká nás neskutočne atraktívny šláger: Haraslín spoznal súpera vo finále českého pohára

PLZEŇ - Futbalisti Viktorie Plzeň postúpili do finále Českého pohára. V stredajšom semifinále zdolali doma Zlín hladko 3:0.

Lukáš Haraslín
MOL Cup
Do tretice všetko dobré: Sparta s Haraslínom sa chystá zlomiť finálové prekliatie

OPAVA - Futbalisti Sparty Praha sa stali prvými finalistami Českého pohára.

Gólová radosť hráčov Plzne
MOL Cup
Len jedna prekážka a sú vo finále: Plzeň v pohári vyhrala rozdielom triedy

JABLONEC - Futbalisti Plzne vyhrali v utorňajšom zápase štvrťfinále Českého pohára na pôde Jablonca 3:0.

Video Ivan Schranz oslavuje vedúci
Video MOL Cup
VIDEO Schranz dostal Slaviu na koňa, ale napokon smútil: Necítim sa ako expert na Spartu

PRAHA - Slovenský univerzál Ivan Schranz je rád, že futbalisti Slavie majú možnosť Sparte odplatiť porážku 2:3 v predĺžení vo štvrťfinále domáceho pohára...

Ivan Schranz a Jaroslav
MOL Cup
Schranz po góle neveril vlastným očiam: Dychberúce pražské derby prinieslo veľký obrat

PRAHA - Futbalisti Sparty zvíťazili vo štvrťfinále domáceho pohára v pražskom derby na štadióne obhajcu trofeje Slavie 3:2 po predĺžení, hoci prehrávali...

Foto Rozhodca Dalibor Černý
MOL Cup
FOTO Český súboj zrušený iba desať minút pred výkopom: Nedá sa nič robiť!

JABLONEC NAD NISOU - Dnešné štvrťfinále českého pohára MOL Cup medzi futbalistami Jablonca a Plzne bolo kvôli hustej hmle odložené.

Foto Obhajcom MOL CUPU je
MOL Cup
Netradičné faux pas v Česku: Zbrojovka Brno napadla los pohára a uspela

PRAHA - Žreb 3. kola Českého futbalového pohára MOL Cupu sa bude opakovať kvôli chybe pri nasadení tímov. Nový los sa uskutoční v piatok 15. septembra...

Trofej pre víťaza MOL
MOL Cup
Zneváženie súťaže? Zväz má problém, tradičný klub sa silou-mocou bráni proti žrebu

BRNO - Zbrojovka Brno vyzvala Futbalovú asociáciu ČR, aby preskúmala priebeh stredajšieho žrebu 3. kola domáceho pohára MOL Cupu.

Ivan Schranz (26) so
MOL Cup
Dvaja Slováci v Česku smútia, dvaja oslavujú: Slavia v derby o pohárovú trofej zdolala Spartu

PRAHA - Futbalisti Slavie Praha sa stali siedmykrát v ére samostatnosti víťazmi Českého pohára. V stredajšom finále na Letnej zdolali mestského rivala...

Lukáš Haraslín (22) a
MOL Cup
Sparta Praha si zahrá finále českého MOL Cupu: Králik sa tesne pred koncom nechal vylúčiť

PRAHA - Futbalisti AC Sparta Praha sa stali prvým finalistom Českého pohára MOL Cup. V stredajšom semifinálovom stretnutí zdolali SK Dynamo České Budějovice...

Video Tréner Plzne Michal Bílek
VIDEO Šokujúce zlyhanie a obrovská hanba: Český majster z Plzne padol na pôde treťoligistu!

PRAHA - Futbalisti Viktorie Plzeň senzačne prehrali v stredajšom stretnutí 3. kola Českého pohára na ihrisku treťoligového Hlučína 2:3.

Kapitán Sparty Bořek Dočkal
MOL Cup
Skvelý gól Hancka im úspech nepriniesol: Sparta Praha zlyhala vo finále pohára

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Futbalisti 1. FC Slovácko dosiahli historický triumf v Českom pohári. V stredajšom finále na domácom štadióne v Uherskom Hradišti zdolali...

Video Finále Českého pohára museli
VIDEO Finále Českého pohára odložili pár minút pred výkopom: Hracia plocha zostala pod vodou

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Finálový zápas Českého pohára vo futbale medzi tímami 1. FC Slovácko a Sparta Praha sa v stredu neodohral. Dôvodom bol nespôsobilý terén...

Video Petr Rada a Ladislav
VIDEO Nechápem to, rozhodca sa sedem minút špára v uchu: Bývalý reprezentačný kouč Česka zúril!

PRAHA - Tréner jabloneckých futbalistov Petr Rada po prehre 3:4 po predĺžení v semifinále Českého pohára na Sparte opäť skritizoval projekt videorozhodcu....

Lukáš Greššák v drese
MOL Cup
Pražské derby v réžii Sparty, Greššák za Olomouc v rozstrele premenil penaltu

PRAHA - Futbalisti 1. FC Slovácko uspeli vo štvrťfinálovom zápase Českého pohára na ihrisku Olomouca, po bezgólovej remíze svojho súpera zdolali 4:2 v...

Video Bidje Manzia
VIDEO Nechutný incident v Česku! Fanúšik nazval hráča opicou, nasledoval fyzický útok

SLAVIČÍN - Stredajší zápas 1. kola Českého pohára medzi divíznym Slavičínom a treťoligovým Frýdkom-Místkom poznačil v predĺžení rasistický incident. Jeden...

Oslavy titulu hráčov Slavie
MOL Cup
Zošívaní potvrdili absolútnu dominanciu: Slavia s Hromadom získala aj Český pohár, oslavujú double

PLZEŇ - Futbalisti Slavie Praha zvíťazili vo štvrtkovom finále Českého pohára nad domácou Plzňou 1:0 a získali double. Víťazný gól strelil v 73. minúte...

Tomáš Řepka
MOL Cup
Búrlivák Řepka naložil Rosickému: Lepší skauting ako v Sparte majú aj v okresnom prebore!

PRAHA - Slavia Praha postúpila do finále Českého futbalového pohára. V 299. derby pražských "S" zdolal staronový majster krajiny na Letnej obhajcu trofeje...