Anglický ligový pohár - strana 2

FotoVideo Hráči Manchesteru United Harry
Video Anglický ligový pohár
Srdcia červených konečne zaplesali po rokoch nočných môr: Toto je klub pre mňa, milujem United!

BRATISLAVA - Futbalisti Manchestru United vyhrali v nedeľňajšom finále anglického Ligového pohára nad Newcastlom 2:0. Červení diabli tak získali prvú trofej...

Foto Hráči Manchestru United s
Anglický ligový pohár
Výbuch radosti Red Devils vo finále pohára: Prvá tímová trofej od roku 2017!

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United vyhrali v nedeľňajšom finále anglického Ligového pohára nad Newcastlom 2:0.

Manchester United vs Newcastle
Online prenosy
Manchester United - Newcastle United: Online z finále Anglického ligového pohára

Marcus Rashford
Obavy Manchestru United o zlaté anglické dieťa: Nezostáva nič, iba čakať na diagnózu

MANCHESTER - Účasť anglického futbalistu Marcusa Rashforda v nedeľňajšom finále Ligového pohára proti Newcastlu je otázna. V piatok to uviedol tréner Manchestru...

Loris Karius
Napíše nový príbeh svojej kariéry? Odpisovaný spoluhráč Dúbravku sa môže chopiť druhej šance

NEWCASTLE - Trénera futbalistov Newcastlu Eddieho Howea by potešilo, keby sa Loris Karius chopil druhej šance a reštartoval svoju brankársku kariéru.

Nick Pope opúšťa ihrisko
Premier League
Skrat v najhoršej možnej chvíli pre Newcastle: Pope ani Dúbravka do finále zasiahnuť nemôžu!

NEWCASTLE - Futbalisti Newcastlu si výrazne skomplikovali situáciu v boji o účasť v budúcom ročníku Ligy majstrov. V sobotnom zápase 24. kola prehrali...

Slovenský brankár Martin Dúbravka
Poriadne zamotaná situácia: Dúbravka dostane pohárovú medailu len vtedy, keď jeho tím prehrá

NEWCASTLE - Možno to znie ako hlúposť či výmysel ale je to tak. Martin Dúbravka sa ocitol v skutku zvláštnej situácii. Medailu pre víťaza anglické ligového...

Foto Emmanuel Dennis a Antony
Futbalisti Manchestru United zabojujú o ligový pohár: Vo finále si zmerajú sily s Newcastlom

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United postúpili do finále anglického Ligového pohára. V stredajšej odvete semifinále vyhrali na domácej pôde nad Nottinghamom...

Foto Hráč Newcastle Sean Longstaff
Newcastle si po 47 rokoch opäť zahrá finále Ligového pohára: Splnil sa mi chlapčenský sen

NEWCASTLE - Futbalisti Newcastlu United si po 47 rokoch opäť zahrajú finále anglického Ligového pohára. V semifinálovej odvete zdolali FC Southampton 2:1...

Hráč Newcastle Sean Longstaff
Newcastle siaha na prvú trofej od roku 2017: Dúbravka chýbal v pohárovej odvete so Southamptonom

NEWCASTLE - Futbalisti Newcastlu United postúpili do finále anglického Ligového pohára. V utorňajšom semifinále vyhrali na domácej pôde nad Southamptonom...

Foto Wout Weghorst a Marcus
Finále už majú na dosah: Manchester United suverénne ovládol prvý zápas s Nottinghamom

NOTTINGHAM - Futbalisti Manchestru United sa výrazne priblížili k postupu do finále anglického Ligového pohára. V stredajšom prvom semifinálovom zápase...

Foto Adam Armstrong a Phil
Guardiola priznal, že jeho hráči si nezaslúžili zvíťaziť: Vyhral lepší tím, nehrali sme dobre

LONDÝN - Tréner futbalistov Manchestru City Pep Guardiola priznal, že jeho tím si nezaslúžil vyhrať stredajší štvrťfinálový zápas anglického Ligového pohára...

Foto Kyle Walker-Peters a Phil
Ani striedajúci Haaland ich nezachránil: Manchester City nečakane skončil už v pohárovom štvrťfinále

LONDÝN - Futbalisti FC Southampton a Nottinghamu Forest sa stali ďalšími semifinalistami anglického Ligového pohára.

Foto Joelinton a Marc Albrighton
Newcastle vyradil líšky z ligového pohára, Manchester United si poradil s treťoligistom

LONDÝN - Futbalisti Manchester United postúpili do semifinále Ligového pohára.

Darwin Núňez (vpravo) z
Odnieslo si to 15-ročné dievča: Nepokoje po šlágri City s Liverpoolom začala riešiť polícia

MANCHESTER - Polícia v Manchestri začala vyšetrovanie neprístojností fanúšikov v hľadisku, ktoré sa udiali počas štvrtkového osemfinálového šlágra Pohára...

Foto Manažér Liverpoolu Jürgen Klopp
Pre toto milujeme anglický futbal: Ak hrajú dobre, sú schopní vás zničiť

MANCHESTER - Futbalisti FC Liverpool dokázali v šlágri osemfinále anglického Ligového pohára dvakrát zmazať gólové manko proti Manchestru City, no z víťazstva...

Foto Futbalisti Manchestru City oslavujú
Vianočná nádielka: Manchester City a Liverpool v ďalšej famóznej bitke!

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru City zvíťazili v šlágri osemfinále anglického Ligového pohára nad FC Liverpool 3:2. Víťazný gól strelil v 58. min Nathan Aké.

Foto Slovenský brankár Martin Dúbravka
Prvé čisté konto v drese United! Dúbravka dostal šancu a vychytal dôležité víťazstvo

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United v bránke so slovenským reprezentantom Martinom Dúbravkom postúpili do štvrťfinále anglického Ligového pohára.

FotoVideo Martin Dúbravka si odbil
VIDEO Dúbravka má za sebou premiéru v drese United! Víťazný debut mu znepríjemnil spoluhráč

MANCHESTER - Martin Dúbravka má za sebou úspešný debut v bráne Manchestru United. V zápase EFL Cupu vyhrali "Červení diabli" nad Aston Villou 4:2. Druhý...

Tréner Manchestru City Pep
Guardiola vyzdvihol výkon brankára: Chelsea nedala gól, pretože tam bol on

LONDÝN - Futbalisti Manchestru City sa prebojovali medzi šestnásť najlepších tímov v anglickom Ligovom pohári, keď v stredajšom šlágri 3. kola vyhrali...