US Open - strana 4

Video Cvetana Pironková
Video US Open
VIDEO Neuveriteľný návrat bulharskej krásky: Materstvo dalo jej kariére novú perspektívu

NEW YORK - Krajší návrat do súťažného kolotoča po trojročnej prestávke si ani nemohla želať. Bulharská tenistka Cvetana Pironkovová je na grandslamovom...

FotoVideo Serena Williamsová
VIDEO Serena kráča za rekordným titulom: Súperke nedala žiadnu šancu na úspech

NEW YORK - Americká tenistka Serena Williamsová stále živí šancu na zisk 24. grandslamového titulu, ktorým by vyrovnala rekord Austrálčanky Margaret Courtovej....

Filip Polášek a Ivan
Štvorhra
Neúspech sa dostavil aj po roku: Veľká slovenská nádej zhasla už v prvom kole

NEW YORK - Slovenský tenista Filip Polášek s Chorvátom Ivanom Dodigom neuspeli v 1. kole štvorhry na grandslamovom turnaji US Open. Ako nasadené štvorky...

Viktória Kužmová
Štvorhra
Definitívna stopka vo Flushing Meadows: Kužmová sa nepriblížila k lanskému úspechu

NEW YORK - Slovenská tenistka Viktória Kužmová s Bieloruskou Aleksandrou Sasnovičovou neuspeli v 1. kole štvorhry na grandslamovom turnaji US Open. Domácemu...

FotoVideo Slovenský tenista Norbert Gombos
Skvelý výkon slovenského tenistu: VIDEO Gombos poriadne potrápil bývalého víťaza US Open!

NEW YORK - Slovenský tenista Norbert Gombos neuspel v 2. kole dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Napriek bojovnému výkonu prehral vo vyrovnanom...

FotoVideo Garbine Muguruzová
Krásny príbeh na US Open! Víťazný návrat po materskej, končí ďalšie veľké meno

NEW YORK - Chorvátska tenistka Donna Vekičová sa prebojovala do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. V 2. kole v pozícii nasadenej osemnástky...

Chorvátsky tenista Marin Čilič
US Open
Marin Čilič - Norbert Gombos

FotoVideo Srbský tenista Novak Djokovič
VIDEO Nepremožiteľný Djokovič stál pred skutočnou skúškou: Som rád za to, že som prehral set

NEW YORK - Srbský tenista Novak Djokovič pokračuje vo svojom víťaznom ťažení. V 2. kole US Open ako nasadená jednotka zdolal Brita Kylea Edmunda 6:7 (5),...

FotoVideo Karolína Plíšková
VIDEO Česká tenisová jednotka s trpkou porážkou: Nie som robot!

NEW YORK - Pri neúčasti šiestich hráčok z elitnej svetovej desiatky nastúpila na US Open v pozícii nasadenej jednotky. Česká tenistka Karolína Plíšková...

FotoVideo Novak Djokovič
VIDEO Djokovič na moment zaváhal a potom zničil súpera: Výhru venoval dcérke Tare

NEW YORK - Srbský tenista Novak Djokovič sa prebojoval do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. V druhom kole ako nasadená jednotka zdolal...