Majstrovstvá sveta v hokeji 2014 - strana 4

Český reprezentačný hokejový tréner
Novinky
Nahnevaný tréner vyčíta Jágrovi a spol.: Celé majstrovstvá sú ako svadba a pohreb!

MINSK - Českí hokejisti zdolali Francúzov 5:4 po predĺžení a vo štvrťfinále majstrovstiev sveta v hokeji sa vyhli zatiaľ stopercentným Rusom. Keď v 19....

Michel Miklík
Slováci
Najlepší Slovák na šampionáte Miklík: Prezradil, čo ho napriek neúspechu tímu teší

MINSK - Najproduktívnejším slovenským hráčom na majstrovstvách sveta v bieloruskom Minsku bol Michel Miklík. Útočník, ktorý po sezóne odchádza zo Slovana...

Video Lotyšský obranca Kristaps Sotnieks
Video Novinky
VIDEO Švajčiari predviedli neskutočné divadlo: Toto je groteska, ako sa patrí!

MINSK - V zápase skupiny B na majstrovstvách sveta v bieloruskom Minsku sa odohrali v utorok posledné zápasy. Medzi inými, vo vzájomnom súboji sa stretli...

Slovenskí reprezentanti po rozlúčkovom
Slováci
Ohlasy médií po víťaznej rozlúčke: Rýchle góly Slovákov zhasli dánske svetielko nádeje

MINSK - Ohlasy zahraničných médií po utorňajšom stretnutí Dánsko - Slovensko (3:4) v základnej A-skupine na 78. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v...

Brian Henderson a brankár
Novinky
Česi sa poriadne nadreli s Francúzskom: Osemgólovú prestrelku rozhodol v predĺžení Kolář

MINSK - Českí hokejisti zvíťazili vo svojom poslednom vystúpení v základnej A-skupine na MS v Bielorusku nad Francúzskom 5:4 po predĺžení a v tabuľke...

Radosť ruských hokejistov
Novinky
Rusi bezchybní aj proti domácim Bielorusom: Skupinu vyhrali bez strateného bodu

MINSK - Ruskí hokejisti zvíťazili v MS v Minsku aj nad Bieloruskom a po výsledku 2:1 triumfovali v B-skupine bez straty bodu. Bielorusi obsadili 3. priečku...

Hráči Slovenska po víťaznom
Slováci
Slováci po rozlúčkovej výhre hodnotia turnaj: Kde vidia príčinu pokazeného šampionátu?

MINSK - Slovenskí hokejoví reprezentanti sa rozlúčili so 78. majstrovstvami sveta v bieloruskom Minsku víťazstvom v ich poslednom zápase A-skupiny a zároveň...

Radosť Slovákov po strelenom
Slováci
Slováci končia sezónu na 8. mieste v rebríčku IIHF

BRATISLAVA - Slovenský hokej si 9. miestom na prebiehajúcich MS v Minsku zabezpečil aj definitívu 8. miesta v rebríčku IIHF. Znamená to, že na budúci rok...

Kristaps Sotnieks a Kevin
Novinky
Fíni môžu ďakovať Švajčiarom za postup: Lotyšsko zdolali tesným rozdielom

MINSK - Lotyšskí hokejisti prehrali v záverečný deň základných skupín na MS v Minsku so Švajčiarskom 2:3. Pobaltská reprezentácia tak nevyužila šancu na...

Miroslav Šatan
Slováci
Koniec hokejovej legendy: Šatan povedal to, čoho sme sa najviac báli! Bude nám chýbať

MINSK - Kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie v bieloruskom Minsku Miroslav Šatan hneď po ťažkom zápase s Dánskom, v ktorom už o nič nešlo, počas...

Foto Ján Laco (uprostred) zo
Slováci
Slovenskí hokejisti vylepšili výsledok zo Soči: V rozlúčke sa však natrápili s Dánskom

MINSK - Slovenskí hokejisti v poslednom zápase na majstrovstvách sveta doslova vybojovali s Dánskom tesné víťazstvo 4:3 a na turnaji obsadili 9. miesto....

Nór Anders Bastiansen strieľa
Novinky
Kanada ledva zabránila ďalšej blamáži: Nad Nórskom vyhrala len o gól

MINSK - Hokejisti Kanady uspeli vo svojom záverečnom vystúpení v základnej A-skupine na 78. majstrovstvách sveta v bieloruskom Minsku, keď v utorok popoludní...

Útočník Spojených štátov Tyler
Novinky
Američania zvládli gólovú prestrelku s Nemcami: V prvej tretine však nepadol ani jeden!

MINSK - Hokejová reprezentácia USA uspela vo svojom záverečnom vystúpení v základnej B-skupine na 78. majstrovstvách sveta v Minsku, keď v utorok popoludní...

Danis Zaripov
Novinky
Rusi spoznajú svojho štvrťfinálového súpera: Kapitánom bude Danis Zaripov

MINSK - Kapitánom ruskej hokejovej reprezentácie v utorkovom zápase základnej B-skupiny na 78. majstrovstvách sveta v Minsku proti domácemu tímu Bieloruska...

Obliekajú Miroslav Šatan a
Slováci
Šatan pred posledným zápasom napínal hokejový svet: Vieme, či sa chystá o rok do Česka!

MINSK - Aktuálny kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslav Šatan čelí v bieloruskom Minsku hotovej paľbe otázok o svojom prípadnom konci kariéry....

Video Bielorusi oslavujú víťazstvo nad
VIDEO Zúriví Lotyši obviňujú českého arbitra: Zaslúžili sme si lepší osud!

MINSK - Hokejové Lotyšsko poriadne rozhneval verdikt českého rozhodcu Antonína Jeřábka v pondelkovom zápase majstrovstiev sveta v Minsku s domácim Bieloruskom....

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie
Slováci
Vůjtek obhajuje neúčasť vo štvrťfinále: Vieme, s akým tímom sme prišli!

MINSK - Slovenská nádej na postup do štvrťfinále MS v Minsku definitívne zhasla. Rozhodlo o tom v pondelok víťazstvo francúzskych hokejistov 6:2 nad Dánskom,...

Video Richard Lintner ako komentátor
Video Slováci
Lintner má zuby po celej zemeguli: To najvtipnejšie z úst hokejovej legendy

MINSK - Kedysi hokejovým hrdinom, dnes populárnym komentátorom. V pochmúrnych časoch neistých výkonov slovenský hokejistov rozjasňuje svet každého fanúšika...

Kirill Gotovets a Guntis
Novinky
Rozhodca obral Lotyšsko o vyrovnanie, Bielorusi postúpili do štvrťfinále

MINSK - Hokejisti domáceho Bieloruska zvíťazili v pondelok na MS v Minsku nad Lotyšskom 3:1 a zabezpečili si postup do štvrťfinále. Lotyši ešte majú šancu...

Nicklas Danielsson so spoluhráčmi
Novinky
Švédsko suverénne aj bez Lindströma, Taliansko opúšťa elitu

MINSK - Talianskí hokejoví reprezentanti zostúpili z elitnej A-kategórie MS. V pondelkovom stretnutí A-skupiny na svetovom šampionáte v Bielorusku o tom...