La Vuelta - etapové cyklistické preteky po Španielsku - strana 20

Video Elia Viviani ako jediný
Video La Vuelta
VIDEO Sagan na Vuelte zabojoval ako lev: V desiatej etape siahal na víťazstvo!

BERMILLO DE SAYAGO - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe skončil na druhom mieste v 10. etape na cyklistických pretekoch Vuelta a Espaňa,...

Daniel Martin a jeho
La Vuelta
Na Vuelte predčasne končí cyklistický bojovník: Martin dal prednosť rodine

SALAMANCA - Írsky cyklista Daniel Martin predčasne odstúpil zo 73. ročníka pretekov Vuelta a Espaňa. Po deviatich etapách figuroval až v šiestej desiatke...

Simon Yates
La Vuelta
Prekvapivý úvod Vuelty s výraznou stopou Sagana: Lídrov delia minimálne rozdiely

SALAMANCA - Tretia cyklistická Grand Tour sezóny Vuelta a Espaňa má za sebou prvých deväť etáp a pretekári si v pondelok užívajú úvodný voľný deň v Salamance....

Peter Sagan
Peter Sagan
Diabolský plán vyšiel na jednotku s hviezdičkou: Americká hviezda dala všetkým na frak!

LA COVATILLA - Americký cyklista Ben King vyhral z úniku nedeľňajšiu 9. etapu 73. ročníka Vuelty. Jazdec stajne Dimension Data zvládol najlepšie záverečné...

Peter Sagan dostal na
Peter Sagan
MIMORIADNE Šok na Vuelte: PENALIZÁCIA! Do Sagana sa znovu obuli rozhodcovia

ALMADÉN - Vedenie pretekov Grand Tour Vuelta a Espaňa udelilo slovenskému cyklistovi Petrovi Saganovi penalizáciu 20 sekúnd za jazdu za tímovými vozidlami...

Peter Sagan počas boja
Peter Sagan
Sagan hodnotí etapu, v ktorej ho Valverde okradol o triumf: Vydal som všetko, ale...

Peter Sagan vo finiši
Peter Sagan
38-ročný domáci hrdina: Povedal mi, zaves sa za Sagana! Pritom som len nechcel zaostať

ALMADÉN - Slovenský cyklista Peter Sagan finišoval druhý vo 8. etape 73. ročníka Vuelty a zopakoval tak výsledok z piatka.

FotoVideo Alejandro Valverde zvíťazil pred
Video Peter Sagan
VIDEO Neuveriteľná bitka na Vuelte: Vyzeralo to na Saganov triumf, ale udrel domáci blesk

ALMADÉN - Slovenský cyklista Peter Sagan skončil na druhom mieste v sobotňajšej 8. etape na pretekoch Grand Tour Vuelta a Espaňa. Dvadsaťosemročný líder...

FotoVideo Peter Sagan
VIDEO Sagan na Vuelte blízko k etapovému triumfu: Vyhral som špurt, chýbalo len 5 sekúnd

POZO ALCÓN - Slovenský cyklista Peter Sagan finišoval na druhom mieste v 7. etape 73. ročníka Vuelty. Jazdca stajne Bora-Hansgrohe zdolal na 185,7 km dlhej...

VIDEO Sagan sa na Vuelte konečne ukázal v plnej paráde: Fantastický finiš majstra sveta

POZO ALCÓN - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe skončil na druhom mieste v piatkovej 7. etape na pretekoch Grand Tour Vuelta a Espaňa....