Giro d´Italia - etapové cyklistické preteky po Taliansku - strana 4

Peter Sagan
Giro d´Italia
15. etapa Giro d'Italia

PIANCAVALLO - Britský cyklista Tao Geoghegan Hart triumfoval v nedeľňajšej 15. etape cyklistických pretekov Giro d'Italia.

FotoVideo Filippo Ganna
Video Peter Sagan
VIDEO Majster sveta opäť nenašiel v časovke premožiteľa, Sagan sa v boji o body nešetril

VALDOBBIADENE - Talian Filippo Ganna z Ineosu-Grenadiers zvíťazil v sobotňajšej 14. etape cyklistických pretekov Giro d'Italia, ktorou bola individuálna...

Peter Sagan
Obavy na Gire sa našťastie nenaplnili: Spolu vykonali až 512 testov

VALDOBBIADENE - Všetkých 512 antigénových testov na koronavírus zo štvrtka a piatka bolo na cyklistických pretekoch Giro d'Italia negatívnych. Podujatie...

Peter Sagan v časovke
Ostatné
14. etapa Giro d'Italia

FotoVideo Diego Ulissi vyhral 13.
Video Giro d´Italia
VIDEO Sagan sa odtrhol príliš neskoro: Démare za chrbtom, do cieľa to však nestihol

MONSELICE - Taliansky cyklista Diego Ulissi zvíťazil v 13. etape 103. ročníka Giro d'Italia. Jazdec tímu SAE Emirates zdolal na 192 km dlhej trati so štartom...

Peter Sagan
13. etapa Giro d'Italia

CERVIA - Peter Sagan sa snažil tesne pred koncom etapy dostihnúť vedúcu skupinu pretekárov, avšak to sa nepodarilo. Spolupracoval iba s malou skupinkou...

Cyklisti počas 9. etapy
Slávne Giro sa postupne mení na frašku: Na povrch vyplávali zarážajúce informácie

CERVIA - Giro d'Italia by nemuselo doraziť až do plánovaného cieľa v Miláne. Po úvodnom voľnom dni, keď sa objavili prvé prípady koronavírusu v pretekárskej...

FotoVideo Peter Sagan pred štartom
Sagan si v extrémne náročnej etape zaspieval v daždi: Aj také sú cyklistické preteky

CESENATICO - Upršanú 12. etapu cyklistického Gira d'Italia vyhral Jhonatan Manuel Narváez a postaral sa o druhé ekvádorské víťazstvo v tomto ročníku pretekov....

FotoVideo Jhonatan Narváez a jeho
VIDEO Jedna z najťažších etáp korisťou mladíka: Únik to v zlom počasí dotiahol až do cieľa

CESENATICO - Ekvádorský cyklista Jhonatan Narvaez zvíťazil v 12. etape 103. ročníka Giro d'Italia. Jazdec tímu Ineos uspel na 204 km dlhej kopcovitej trati...