Futbalová reprezentácia - strana 5

FotoVideo Christian Eriksen skolaboval počas
Video EURO
Lekár dánskeho tímu opísal dramatický boj o život: Dýchal a mal pulz, zrazu sa to zmenilo!

KODAŇ - Dánsky futbalista Christian Eriksen skolaboval v zápase skupiny B majstrovstiev Európy s Fínskom a po resuscitácii vykonanej priamo na ihrisku...

Kasper Hjulmand
EURO
Hráči sú vyčerpaní a emocionálne vyprahnutí: Ani by nezaspali, preto sme chceli hrať!

KODAŇ - Fínski futbalisti zvíťazili v sobotnom stretnutí B-skupiny majstrovstiev Európy na pôde Dánska 1:0.

FotoVideo Manželka Christiana Eriksena Sabrina
Video EURO
FOTO, z ktorých sa chce plakať: Počas oživovania prišla na trávnik aj Eriksenova partnerka

KODAŇ - Sobotný zápas majstrovstiev Európy medzi futbalistami Dánska a Fínska v Kodani prerušili v závere prvého polčasu po kolapse domáceho hráča Christiana...

FotoVideo Romelu Lukaku a jeho
Video EURO
VIDEO Belgičania potupili bezzubé Rusko: Kanonier Lukaku venoval po góle odkaz Eriksenovi!

PETROHRAD - Futbalisti Belgicka zvíťazili nad Ruskom 3:0 v B-skupine EURO 2020. Dva góly zaznamenali už v prvom polčase, v ktorom skórovali Romelu Lukaku...

Video Christiana Eriksena museli oživovať
Video EURO
Hrdina desivej situácie: Aj kapitán Dánov pomohol zachrániť život spoluhráča!

KODAŇ - Zápas na EURO 2020 medzi domácim Dánskom a Fínskom poznačil hrôzostrašný moment. Christian Eriksen totiž skolaboval.

Oživovanie Christiana Eriksena na
EURO
Angličania dali po kolapse Eriksena futbal bokom: Zrušili predzápasovú tlačovku

LONDÝN - Anglická futbalová reprezentácia zrušila predzápasovú tlačovú konferenciu s trénerom Garethom Southgateom a kapitánom Harrym Kaneom po tom, ako...

Na snímke reprezentačný tím
EURO
Pravý dôvod, prečo sa zápas Dánov dohrával ešte dnes: Hráči nemohli povedať nie!

Hustý dážď v Bukurešti
EURO
FOTO Namiesto futbalu mohli hrať vodné pólo: Nutný presun na iný štadión

BUKUREŠŤ - Hustý dážď v Bukurešti prekazil sobotný tréning futbalistov Rakúska a Severného Macedónska v dejisku vzájomného stretnutia na majstrovstvách...

Video Pohľad na štadión v
Video EURO
VIDEO nádherného momentu zo štadióna: Fanúšikovia spravili krásne gesto!

KODAŇ- Sobotný zápas majstrovstiev Európy medzi futbalistami Dánska a Fínska v Kodani prerušili v závere prvého polčasu po kolapse domáceho hráča Christiana...

Foto Christiana Eriksena museli oživovať
EURO
FOTO Futbalový svet sa modlí za zdravie Eriksena: Na hroznú udalosť reagoval aj Škriniar

FotoVideo Christiana Eriksena museli oživovať
Video EURO
MIMORIADNE Christian Eriksen skolaboval počas zápasu! Zachránili ho, výborné správy z nemocnice

Josef Martínez (v červenom)
Copa América
Obrovské komplikácie pred štartom Copa América: Otvárací zápas je v ohrození!

SAO PAULO - Dvanásť venezuelských futbalistov a členov realizačného tímu sa nakazilo ochorením COVID-19 deň pred otváracím stretnutím turnaja Copa América....

Video Giorgio Chiellini a rozhodca
Video EURO
VIDEO Obrovská kuriozita hneď v prvom zápase: Také niečo sa nestáva ani na dedine!

RÍM - V otváracom zápase EURO 2020 zvíťazili futbalisti Talianska nad Tureckom 3:0. O triumfe v piatkovom súboji A-skupiny na Olympijskom štadióne v Ríme...

FotoVideo Hráči Talianska oslavujú gól
Video EURO
VIDEO EURO 2020 začalo tvrdou lekciou pre Turecko: Taliani sa s ním vôbec nemaznali!

Lekár slovenskej futbalovej reprezentácie
Slováci na EURO
Lekár slovenskej reprezentácie o Schranzovi a Hamšíkovi: V takomto stave sú naši reprezentanti

PETROHRAD - Lekár slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Baťalík poskytol v piatok čerstvé informácie o zdravotnom stave kádra. Jediný hráč, ktorý zatiaľ...

Video Tomáš Hubočan
Video Slováci na EURO
VIDEO Hubočan sa vrátil na miesto činu: Všetko sa uvidí až v pondelok na ihrisku

PETROHRAD - Vrátil sa na miesto činu. Slovenský futbalový obranca Tomáš Hubočan pôsobil v petrohradskom Zenite v rokoch 2008 až 2014, teraz v meste na...

Jonas Hofmann
EURO
Stredopoliar Mönchengladbachu vynechal tréning Nemecka: Rozsah zranenia nie je známy

BERLÍN - Nemecký futbalista Jonas Hofmann sa nezúčastnil na piatkovom tréningu nemeckej reprezentácie v meste Herzogenaurach. Stredopoliar Mönchengladbachu...

FotoVideo Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie
VIDEO Zdravý Hamšík už zaostruje na Poľsko: Futbal je nevyspytateľný a Slovensko má silu!

PETROHRAD - Mysle slovenských futbalistov sa štyri dni pred vstupom do EURO 2020 už naplno sústredia na prvý zápas proti Poľsku (pondelok 14. júna). Od...

Foto Kevin De Bruyne po
EURO
De Bruyne si na EURO ešte nezahrá: Na úvodný zápas s Ruskom nenastúpi

PETROHRAD - Belgickí futbalisti nemôžu v úvode európskeho šampionátu počítať s hviezdnym Kevinom de Bruynem. V piatok podvečer to potvrdilo aj vedenie...

Lionel Messi a Angel
Ostatné
Scaloni posiela do boja aj svoje najväčšie hviezdy: Toto je nominácia Argentíny na Copa América

BUENOS AIRES - Lionel Messi, Sergio Agüero či Angel di María figurujú v nominácii argentínskej futbalovej reprezentácie na turnaj Copa América. V kádri...