Futbal v Nemecku - strana 7

Foto Žreb Ligy majstrov
Liga majstrov
Po zimnej prestávke sa vracia prestížna Liga majstrov: Barcelona privíta v šlágri PSG, Lipsko vyzve Liverpool

BRATISLAVA - Zimná hibernácia vo futbalovej Lige majstrov 2020/2021 sa skončí tento týždeň štartom vyraďovacej fázy. V utorok sú na programe dva úvodné...

FotoVideo Slovenský futbalový reprezentant v
Video Bundesliga
VIDEO Kolín nestačil na Eintracht: Ondrej Duda odohral iba polčas, nemohol pokračovať

FRANKFURT - Futbalisti Eintrachtu Frankfurt vyhrali v 21. kole nemeckej futbalovej Bundesligy nad 1. FC Kolín 2:0. V drese hostí nastúpil v základnej zostave...

Dayot Upamecano
Nemecko
Ospevovaný mladík našiel nového chlebodarcu: Bayern Mníchov dotiahol príchod Upamecana

MNÍCHOV - Bayern Mníchov sa posilnil o francúzskeho futbalistu Dayota Upamecana. Dvadsaťdvaročný obranca prichádza z Lipska a pre Bavorov je to prvý nákup...

FotoVideo Erling Haaland a jeho
Video Nemecko
Haaland v závere zachránil bod domácemu Dortmundu, Pekaríkovci si odviezli bod zo Stuttgartu

DORTMUND - Borussia Dortmund remizovala v sobotnom domácom stretnutí 21. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže s Hoffenheimom 2:2. Bod jej zachránil...

Video Gólové oslavy futbalistov Lipska
László Bénes prehre Augsburgu nezabránil: Tím RB Lipsko sa na Ligu majstrov naladil triumfom

BERLÍN - Futbalisti RB Lipsko zdolali v piatkovom domácom stretnutí 21. kola najvyššej nemeckej súťaže FC Augsburg 2:1.

Nemecko
Dayot Upamecano bude obliekať dres Bayernu Mníchov: Sme spokojní, že sa nám ho podarilo presvedčiť

MNÍCHOV - Francúzsky futbalista Dayot Upamecano si od nasledujúcej sezóny bude obliekať dres Bayernu Mníchov.

Foto Futbalisti FC Bayern Mníchov
Nemecko
Bayern šiestou trofejou napodobnil Barcelonu: Dosiahli sme niečo historické!

MNÍCHOV - Nemecký futbalový klub Bayern Mníchov získal vo štvrtok aj poslednú šiestu trofej, o ktorú v sezóne usiloval. V katarskej Dauhe zvíťazil vo finále...

Ostatné
Bayern získal už šiestu trofej v sezóne: Finále MS klubov FIFA s Tigres UANL rozhodol jediný gól

RAJJÁN - Futbalisti Bayernu Mníchov druhýkrát v histórii vyhrali MS klubov FIFA. Vo štvrtkovom finále v katarskom Rajjáne zdolali mexický tím Tigres UANL...

Hráči Bayernu Mníchov oslavujú
Ostatné
Bayern Mníchov - Tigres UANL

AL RAYYAN - Futbalisti Bayernu Mníchov druhýkrát v histórii vyhrali MS klubov FIFA.

Jerome Boateng
Nemecko
Boatengovu expriateľku našli mŕtvu týždeň po rozchode: Futbalista vynechá finále MS klubov

RAJJÁN - Obranca nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov Jerome Boateng vynechá štvrtkové finále majstrovstiev sveta klubov FIFA proti mexickému Tigres...

Lars Windhorst
Nemecko
Investora Herthy Berlín kríza neodradila: V hlavnom meste chce vytvoriť futbalovú dynastiu

BERLÍN - Lars Windhorst, hlavný investor Herthy Berlín, neplánuje napriek výsledkovej kríze opustiť nemecký futbalový klub. Pre agentúru dpa povedal, že...

FotoVideo Robert Lewandowski oslavuje svoj
Video Ostatné
Futbalisti Bayernu Mníchov mieria za šiestou trofejou v sezóne: Tešíme sa na finále!

RAJJÁN - Futbalisti Bayernu Mníchov túžia zopakovať husársky kúsok FC Barcelona z roku 2009, keď španielsky klub zatiaľ ako jediný v histórii získal šesť...

Futbal
VIDEO Lewandowski nasmeroval bavorskú mašinu do finále: Bayern si poradil aj s egyptským Al-Ahly

RAJJÁN - Futbalisti Bayernu Mníchov postúpili do finále MS klubov FIFA. V pondelkovom druhom semifinále v katarskom Rajjáne potvrdili úlohu favorita a...

Hráči RB Lipsko
Lipsko s výnimkou pre Liverpool či prehodením šlágrov Ligy majstrov nepochodilo: Je to mrzuté

BUDAPEŠŤ - Futbalisti Lipska a Liverpoolu našli náhradné dejisko pre úvodné osemfinále Ligy majstrov v Budapešti.

Video Bielefeld bojuje s návalom
VIDEO Frankfurt v Hoffenheime natiahol šnúru bez prehry, súboj v Bielefelde zrušil sneh

BERLÍN - Futbalisti Frankfurtu zvíťazili v jedinom nedeľňajšom stretnutí 20. kola nemeckej bundesligy na trávniku Hoffenheimu 3:1. Neprehrali tak už deväť...

Robert Lewandowski
Nemecko
Bayern musel riešiť nepríjemnosti pred odletom na MS klubov: Bol to podraz, penil Rummenigge

BERLÍN - Odchod futbalistov Bayernu Mníchov do dejiska MS klubov v katarskej Dauhe skomplikovali problémy pri odlete z Berlína. Pôvodný odchod hodinu pred...

Video László Bénes za FC
VIDEO Bénesovi nevyšiel debut za Augsburg, Duda prispel k výhre Kolína

AUGSBURG - Slovenský futbalový reprezentant László Bénes má za sebou debut v drese FC Augsburg. Dvadsaťtriročný stredopoliar nastúpil v základnej zostave...

FotoVideo Hráči Bayernu sa tešia
VIDEO V Nemecku nič nové: Bayern kráča za titulom, recept nenašla ani Pekaríkova Hertha

BERLÍN - Futbalisti Herthy Berlín v zostave so slovenským reprezentačným obrancom Petrom Pekaríkom prehrali v 20. kole nemeckej Bundesligy s Bayernom Mníchov...

Radosť futbalistov Bayernu Mníchov
Nemecko
Bayern Mníchov v boji o finále MS klubov preverí africký zástupca

DAUHA - Futbalisti Bayernu Mníchov ako úradujúceho šampióna Ligy majstrov si v semifinále MS klubov v Katare zahrajú proti Al-Ahly Káhira. Africký zástupca...

Jürgen Klopp
Kloppovci sa na šláger Ligy majstrov nedostanú: Polícia nepovolí Liverpoolu vstup do krajiny!

LIPSKO - Nemecká polícia neumožní anglickému futbalovému klubu FC Liverpool vstup do krajiny na prvý zápas osemfinále Ligy majstrov na ihrisku RB Lipsko,...