Európska liga UEFA - strana 2

Liverpool FC - AC
Európska liga
Liverpool FC - AC Sparta Praha: Online prenos z odvety osemfinále Európskej ligy

LIVERPOOL - Domáci futbalisti Liverpoolu FC vyhrali nad Spartou Prahou v pomere 6:1 a poľahky postúpili do štvrťfinále s konečným skóre 11:2.

SK Slavia Praha -
SK Slavia Praha - AC Miláno: Online prenos z odvety osemfinále Európskej ligy

PRAHA - Futbalisti Slavie Praha sa s Európskou ligou rozlúčili v osemfinále. Vo štvrtkovom odvetnom súboji podľahli doma AC Miláno 1:3, keď už od 20. minúty...

Jürgen Klopp
Klopp napriek jasnej výhre dvíha pred odvetou varovný prst: Sparta nám robila obrovské problémy

LIVERPOOL - Podľa trénera Jürgena Kloppa nesmú futbalisti Liverpoolu vo štvrtkovej domácej osemfinálovej odvete Európskej ligy so Spartou myslieť na náskok...

Oslavy futbalistov pražskej Slavie
19-tisíc hrdiel za chrbtom a všetko pôjde ľahšie: Slavia verí vo futbalový zázrak v Edene

PRAHA - Futbalisti Slavie Praha veria, že im domáce prostredie pomôže zvrátiť nepriaznivo sa vyvíjajúci dvojzápas proti AC Miláno v osemfinále Európskej ligy.

Ruben Loftus-Cheek oslavuje gól
Dôvod na obavy pred odvetou so Slaviou: V sídle Milánčanov bolo mimoriadne rušno

MILÁNO - Sídlo futbalového AC Miláno, ktorý vo štvrtok čaká odveta osemfinále Európskej ligy v Prahe so Slaviou, dnes prehľadala polícia. Dôvodom je vyšetrovanie...

Video Slovenský futbalista Ivan Schranz
Video Európska liga
VIDEO Tréner ho poslal na pľac, on sa odvďačil krásnym gólom: Schranz udržal Slaviu nad vodou

MILÁNO - Gól slovenského futbalistu Ivana Schranza a bojovnosť hráčov Slavie Praha počas viac ako hodinového oslabenia udržali nádeje českého vicemajstra...

Foto Hráči AC Miláno oslavujú
Taliani hovoria o arogancii, Miláno sa ešte zapotí: Pripravte sa, v Edene nájdete peklo, nie raj

MILÁNO - Slová uznania si v Taliansku vyslúžili futbalisti pražskej Slavie.

Foto Luis Diaz oslavuje gól
Klopp vzdal po vysokej prehre poklonu Sparte: Výsledok je oveľa lepší než náš výkon

PRAHA - Podľa trénera futbalistov Liverpoolu Jürgena Kloppa nezodpovedalo víťazstvo 5:1 v osemfinále Európskej ligy nad Spartou reálnemu rozdielu na ihrisku.

Foto Lukáš Haraslín a Wataru
Čakali ste, že budeme brániť? Krutá facka aj pre Haraslína, Liverpool ukázal kvalitu

PRAHA - Sparťan Lukáš Haraslín považoval domácu prehru 1:5 s Liverpoolom v úvodnom osemfinálovom stretnutí Európskej ligy za krutú.

Foto Hráči Sparty diskutujú s
Odišli s debaklom, za výkon sa ale nemusia hanbiť: Hlasy Sparty po výprasku od Liverpoolu

PRAHA - Futbalisti Liverpoolu vyhrali v štvrtkovom prvom zápase osemfinále Európskej ligy na pôde Sparty Praha vysoko 5:1. Za domácich hral do 65. minúty...

Foto Gólová oslava hráčov AC
Heroický výkon oslabenej Slavie: Milánu vzdorovala do posledných minút, presadil sa Schranz

MILÁNO - Futbalisti Slavie v dlhom oslabení prehrali v úvodnom osemfinále Európskej ligy v Miláne s AC 2:4 a pred odvetou sa im vzdialil postup.

Foto Lukáš Haraslín nepremieňa gólovú
Do polčasu bolo vymaľované: Haraslínovu Spartu pochovala fatálna chyba hneď v úvode zápasu!

AC Miláno - SK
AC Miláno - SK Slavia Praha: Online prenos z osemfinále Európskej ligy

MILÁNO - Futbalisti Slavie Praha prehrali vo štvrtkovom prvom osemfinále Európskej ligy na pôde AC Miláno 2:4.

Karabinieri hliadkujú na ulici
Antifutbaloví chuligáni opäť vyvádzali: Dobodaní fanúšikovia skončili v nemocnici

RÍM - Dvaja fanúšikovia anglického futbalového klubu Brighton & Hove Albion utrpeli zranenia v stredu večer v Ríme a previezli ich do nemocnice.

AC Sparta Praha -
AC Sparta Praha - Liverpool FC: Online prenos z osemfinále Európskej ligy

PRAHA - Futbalisti Sparty Praha podľahli Liverpoolu v osemfinálovom zápase Európskej ligy 1:5.

Jürgen Klopp na tréningu
Klopp spomínal na hádku s trénerom Sparty: Bolo to celkom drsné

PRAHA - Tréner futbalistov Liverpoolu Jürgen Klopp na tlačovej konferencii pred štvrtkovým úvodným osemfinálovým stretnutím Európskej ligy na ihrisku Sparty...

Foto Aleksei Mirančuk v súboji
V Lisabone to poriadne vrelo: O výsledku osemfinálového zápasu Európskej ligy rozhodol VAR

LISABON - Futbalisti Sportingu Lisabon remizovali v úvodnom osemfinálovom zápase Európskej ligy s Atalantou Bergamo 1:1.

Egyptský futbalista Mohamed Salah
Českí fanúšikovia sa majú na čo tešiť: Praha uvidí živého egyptského faraóna

LIVERPOOL - Egyptský futbalista Mohamed Salah bude k dispozícii Liverpoolu vo štvrtkovom úvodnom osemfinále Európskej ligy na pôde Sparty Praha.

Virgil van Dijk a
Jeden ťahák vedľa druhého: Český futbal čaká obrovský sviatok so slovenskou pečaťou

BRATISLAVA - Futbalisti Sparty Praha aj so slovenským reprezentantom Lukášom Haraslínom chcú vo štvrtkovom prvom zápase osemfinále Európskej ligy prekvapiť...

Bývalý hráč Liverpoolu a
Nech to dopadne akokoľvek, bude sršať šťastím: Českú futbalovú ikonu čaká špeciálny večer

LIVERPOOL/PRAHA - Bývalý český futbalový reprezentant Patrik Berger je nadšený, že sa dva jeho bývalé tímy Sparta a Liverpool stretnú v osemfinále Európskej...