Hokej na Slovensku - strana 17

Striedačka Trenčína, zľava hlavný
Tipos extraliga
Košiciam nestačil vo Zvolene ani hetrik Mikúša a vedenie, Dukla uspela na Spiši

ZVOLEN - Hokejisti HKM Zvolen zvíťazili nad HC Košice 5:4 v nedeľňajšom zápase 47. kola Tipos extraligy. V tabuľke im patrí priebežné 6. miesto, Košičania...

Foto Zľava Patrik Luža (Banská
Dôležitý šláger priniesol poriadnu drámu: Slovan sa dotiahol na baranov z Banskej Bystrice

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v 47. kole Tipos extraligy nad Banskou Bystricou 4:3 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v 62. minúte...

Foto Šarvátka v zápase 47.
Šláger dvoch najlepších celkov: Vypätú drámu na Zemplíne rozhodlo až predĺženie

MICHALOVCE - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v nedeľňajšom zápase 47. kola Tipos extraligy nad HK Poprad 3:2 po predĺžení.

HC Slovan Bratislava -
HC Slovan Bratislava - HC 05 Banská Bystrica: Online prenos zo 47. kola Tipos extraligy

HK Dukla Ingema Michalovce
HK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad: Online prenos zo 47. kola Tipos extraligy

MICHALOVCE - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zdolali v šlágri 47. kola Tipos extraligy HK Poprad 3:2 po predĺžení.

Dvojgólový strelec Adam Ružička
Reprezentácia
Vyhadzovom v NHL sa to neskončilo: Adam Ružička si zabuchol dvere do reprezentácie!

BRATISLAVA - Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) nepočíta s útočníkom Adamom Ružičkom v nadchádzajúcich prípravných zápasoch a na MS 2024 v Česku. Ide...

Peter Cehlárik
Európa
Cehlárik zažiaril vo Švédsku: K veľkolepému obratu Leksandu prispel aj Hrivík

LEKSAND - Slovenský hokejista Peter Cehlárik sa v sobotňajšom zápase švédskej SHL podieľal dvoma gólmi na triumfe Leksandu nad Luleou 4:3. Bod za asistenciu...

Na snímke útočník slovenskej
KHL
Slováci dali v KHL o sebe vedieť: Jurčo a Liška skórovali, prehrám svojich nezabránili

MOSKVA - Slovenský hokejový útočník Adam Liška skóroval v sobotňajšom zápase KHL, v ktorom jeho tím Severstaľ Čerepovec prehral na ľade Spartaka Moskva...

Adam Ružička sa zdržal
NHL
Zbohom, NHL! Čas uplynul, Adam Ružička skončil predčasne v Arizone

GLENDALE - Klub zámorskej NHL Arizona Coyotes ukončil zmluvu so slovenským útočníkom Adamom Ružičkom.

Video Dalibor Dvorský v službách
Video Zámorské súťaže
VIDEO Žiariaci Mešár zariadil ďalší triumf svojho tímu, Dvorský opäť vylepšil skvelé štatistiky

NEW YORK - Slovenský hokejista Filip Mešár sa blysol v noci na sobotu gólom a dvoma asistenciami v kanadskej juniorskej súťaži Ontario Hockey League (OHL)....

Foto Brankár Banskej Bystrice Gašper
Víťazná séria Dukly stroskotala na Krošeljovi, Bodák: Nebola to náhoda!

BANSKÁ BYSTRICA - Hokejisti Michaloviec ukončili v piatok na ľade Banskej Bystrice sedemzápasovú sériu víťazstiev v Tipos extralige. V súboji 46. kola...

Na snímke vľavo Brett
Slovan dobre rozbehnuté divoké derby s Košicami nezvládol: S takým skóre to nemôžeme pustiť!

BRATISLAVA - Piatkové derby 46. kola Tipos extraligy ponúklo divákom pekné góly, výborné brankárske zákroky, tvrdé súboje, šarvátky aj dramatické rozuzlenie....

Oslavujúci hokejisti Popradu
Tvrdá kritika po nečakanom zlyhaní lídra pod Tatrami: Zápas nám vôbec nevyšiel!

POPRAD - Hokejisti Popradu nepredĺžili víťaznú šnúru na dvanásť duelov a na Liptovský Mikuláš nestačili v treťom zo šiestich zápasov. "Kamzíci" v piatkovom...

Róbert Lantoši
Česko
Postaralo sa o to aj slovenské duo: Na Jágrove Kladno čaká boj o holé prežitie

PRAHA - Hokejisti Kladna skončia už s istotou po základnej časti českej najvyššej súťaže na poslednom 14. mieste a budú hrať baráž o zotrvanie.

Foto Ivan Ďatelinka drží ocenenie
Jubilujúci kapitán baranov sa dočkal veľkej pocty: Som rád, že si aj ľudia na mňa takto spomenuli

BANSKÁ BYSTRICA - Banskobystrickí hokejisti po troch prehrách v rade zaknihovali v piatok v 46. kole Tipos extraligy dôležité víťazstvo 4:2 nad druhými...

Video Slovenský útočník Adam Ružička
Video NHL
Adam Ružička si škandalóznym VIDEOM poriadne zavaril: Arizona s okamžitou reakciou!

PHOENIX - Slovenský hokejista Adam Ružička pravdepodobne predčasne skončí v klube zámorskej NHL Arizona Coyotes.

Vpravo Róbert Bačo (Košice),
Veľké derby prinieslo poriadnu drámu: Súboj Slovana s Košicami rozhodlo až predĺženie

BRATISLAVA - Hokejisti HC Košice zvíťazili v piatkovom derby 46. kola Tipos extraligy na ľade HC Slovan Bratislava 5:4 po predĺžení a upevnili si štvrté...

Gólová radosť hráčov Vlci
Slovensko
Desiata výhra v rade priniesla desaťgólový debakel: Suverénny líder zo Žiliny nemá konkurenciu

BRATISLAVA - Hokejisti DOXXbet VLCI Žilina potvrdili post suverénneho lídra Tipos SHL. V piatkovom dueli 41. kola deklasovali doma HKM Rimavská Sobota...

Jakub Demek v drese
NHL
Ukáže svoje kvality aj v NHL? Jakub Demek povolaný do prvého tímu Vegas Golden Knights!

LAS VEGAS - Klub zámorskej NHL Vegas Golden Knights povolal z farmy do svojho prvého tímu slovenského hokejistu Jakuba Demeka.

Matej Tomek bude aj
Česko
Bola to pre nich jedna z priorít: Slovenský brankár bude naďalej obliekať dres českého klubu

LITVÍNOV - Slovenský hokejový brankár Matej Tomek sa dohodol na novej zmluve s HC Verva Litvínov. Český extraligista informoval o predĺžení vzájomnej spolupráce...