Hokej v Česku - strana 3

Video Tomáš Marcinko
Video Česko
VIDEO Třinec rozstrieľal Liberec: Gólmi prispeli aj Marcinko s Marinčinom

TŘINEC - Slovenskí hokejisti Tomáš Marcinko s Martinom Marinčinom prispeli v 9. kole českej extraligy gólmi k triumfu Třinca nad Libercom 7:2. Marcinko...

Denis Godla
Česko
Sparta aj Kladno s Jágrom uspeli až po predĺžení, Godla nezabránil prehre Litvínova

PRAHA - Vo 8. kole českej hokejovej extraligy zvíťazila Sparta Praha nad Kometou Brno 3:2 po predĺžení, rozhodujúci gól strelil v 64. min Filip Chlapík....

Video Andrej Kudrna
Video Česko
Kudrna skóroval proti bývalému zamestnávateľovi, Sparta Praha zdolala v gólovej prestrelke Litvínov

PRAHA - V predohrávke 7. kola najvyššej českej hokejovej súťaže si Sparta Praha poradila s Litvínovom 6:4. Víťazstvo posunulo tím z hlavného mesta na...

Miloš Roman
Česko
Stret Slovákov v českej lige: Roman rozhodol o výhre Třinca, Marinčin s Marcinkom asistovali

PRAHA - Slovenský hokejista Miloš Roman rozhodol v stredajšom dueli 6. kola českej extraligy o víťazstve Třinca na ľade Hradca Králové 3:2. Martin Marinčin...

Foto Jaromír Jágr na striedačke
Česko
Jaromír Jágr má ďaleko od ideálnej formy: Nezostávalo mi nič iné, ako ísť hrať

KLADNO - Hokejový útočník Jaromír Jágr nastupuje v úvode českej extraligy za Kladno podľa svojich slov len kvôli veľkému počtu zranených hráčov a má ďaleko...

Foto Martin Réway
Česko
Opúšťa Košice i slovenskú ligu: Martin Réway sa vracia do Česka!

PORUBA - Hokejový útočník Martin Réway sa stal posilou prvoligovej Poruby. Dvadsaťšesťročný bývalý veľký talent slovenského hokeja, ktorý v príprave po...

Zosnulý hokejista Tomáš Prokop
Česko
Mrazivé skutočnosti v prípade zosnulého Tomáša (†27): Samovražda! Svoje auto nasmeroval pod vlak

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Minulý týždeň otriasla hokejovým svetom na Slovensku a v Česku tragická správa o smrti mladého hokejistu Tomáša Prokopa. Informáciu...

Jaromír Jágr
Česko
Slováci s bodovými hodmi v českej lige, nestarnúci Jágr sa opäť zapísal do histórie

PRAHA – V utorkovom stretnutí 5. kola najvyššej českej hokejovej extraligy podľahol Litvínov v dueli tabuľkových susedov Pardubiciam 4:7.

Tomáš Prokop (pri puku)
Slovensko
Obrovská tragédia: Zomrel bývalý žilinský hokejista Tomáš Prokop (†27)

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Vo veku 27 rokov tragicky zahynul český hokejový obranca Tomáš Prokop. Počas kariéry pôsobil najmä v českých súťažiach, v ročníku 2016/2017...

Video Jaromír Jágr roztlieskal tribúny
Video Česko
VIDEO Legendárny Jágr zariadil triumf Kladna: Godlu v bránke Litvínova prekonal dvakrát

KLADNO - Hokejisti Kladna uspeli v nedeľnom zápase 5. kola českej extraligy nad Litvínovom 3:2. Prvé body v novej sezóne po štyroch prehrách im zariadil...

Video Patrik Hrehorčák a Tomáš
Video Česko
VIDEO 49-ročný Jágr ukázal, že to stále vie, Hrehorčák dvomi gólmi prispel k divokej výhre Třinca

PRAHA - Slovenský hokejový útočník Patrik Hrehorčák prispel dvoma gólmi k víťazstvu tímu Oceláři Třinec na ľade Sparty Praha 7:4 v piatkovom zápase 4....

Adam Jánošík
Česko
Adam Jánošík v Česku hrdinom: Po krásnej akcii rozhodol o triumfe Mladej Boleslavi

PRAHA - Hokejisti Mladej Boleslavi vyhrali vo štvrtkovom zápase 4. kola českej extraligy na ľade Plzne 4:2. Víťazný gól strelil v 48. minúte slovenský...

Slovenský hokejový brankár Branislav
Česko
Mrazivé slová Konráda po hororovom zranení: O centimeter nižšie a nemuselo ma bolieť vôbec nič

OLOMOUC - Slovenský hokejový brankár Branislav Konrád sa pomaly zotavuje z nepríjemného zranenia, ktoré utrpel v prípravnom zápase s Hradcom Králové. Po...

Marko Daňo
Česko
Marcinko v drese Třinca s dvoma gólmi a asistenciou, ďalší zásah pridal Daňo

TŘINEC - Obhajcovia titulu z Třinca zdolali v zápase 3. kola najvyššej českej hokejovej ligy Litvínov 4:3 po predĺžení. V drese domácich si pripísal dva...

Ladislav Lubina
Česko
Český hokej smúti: Bývalý reprezentant a tréner Lubina (†54) podľahol rakovine!

PRAHA - Bývalý hokejový reprezentant a tréner Ladislav Lubina podľahol v 54 rokoch rakovine mozgu. O úmrtí držiteľa bronzu zo zimných olympijských hier...

Matej Paulovič
Česko
Matej Paulovič prispel dvoma gólmi k triumfu Pardubíc, Ďaloga a Čerešňák zariadili výhry svojich

PRAHA - Slovenský hokejový útočník Matej Paulovič prispel v 2. kole českej ligy dvoma gólmi k víťazstvu Pardubíc v Mladej Boleslavi 4:3. Už v prvej minúte...

Hokejisti SK Kadaň
Koronavírus v športe
Český prvoligový tím zápasí s veľkými problémami: Na prvé kolo hráči ani neodcestovali!

PRAHA - Hokejisti Kadane nenastúpia k dnešnému zápasu úvodného kola prvej ligy. Severočesi na svojom webe oznámili, že z dôvodu veľkej maródky na Valašsko...

Patrik Koch
Česko
Patrik Koch rozhodol o prehre Jágrovho Kladna, Marko Daňo pomohol Třincu k hladkej výhre

PRAHA - Slovenský hokejový obranca Patrik Koch strelil víťazný gól a postaral sa o triumf Vítkovíc na ľade Kladna 2:1 v piatkovom zápase 1. kola českej...

Foto Jaromír Jágr v drese
Česko
Zviera, čo sa živí trávou: Jaromír Jágr vstupuje do 34. sezóny v profesionálnom hokeji

KLADNO - Legendárny útočník Jaromír Jágr vstupuje do 34. sezóny v profesionálnom hokeji. Štyridsaťdeväťročný hrajúci majiteľ extraligového Kladna pripustil,...

Jiří Černoch
Česko
Góly Haščáka a Kollára Komete nestačili: Jiří Černoch hviezdou úvodného zápasu extraligy v Česku

KARLOVE VARY - Hokejisti HC Energie Karlovy Vary zdolali v úvodnom zápase nového ročníka českej extraligy na domácom ľade Kometu Brno 4:3.