Hokej v Európe - strana 3

Na snímke Sergej Kosticyn
Bratislava Capitals
Hokejisti Bratislava Capitals neuspeli po dvoch víťazstvách: Linz si udržal čisté konto

LINZ - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v nedeľnom zápase 4. kola nadstavby Ice Hockey League na ľade Linzu 0:4. Zverenci Petra Draisaitla...

Steel Wings Linz -
Steel Wings Linz - iClinic Bratislava Capitals

FotoVideo Na snímke zľava Mario
Video Bratislava Capitals
VIDEO Bratislava Capitals v nadstavbe s ďalšími bodmi: V domácom zápase zdolali Graz

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v 3. kole nadstavby Ice Hockey League. V piatkovom domácom zápase zdolali Graz 4:2, dvoma...

Bratislava Capitals s prvým
Bratislava Capitals s prvým víťazstvom v nadstavbe: Innsbrucku nedovolila ani raz skórovať

INNSBRUCK - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v druhom kole nadstavby v nadnárodnej IHL nad domácim Innsbruckom 3:0. Dosiahli tak prvé víťazstvo...

Gólové oslavy hokejistov iClinic
HC TWK Innsbruck - iClinic Bratislava Capitals

Video Alexander Dzyzar skončil po
Video Európa
VIDEO brutálneho ataku z Ruska, ktorý prežil len vďaka prilbe: Ten človek bol pripravený vraždiť!

SOČI - K nevídane brutálnemu ataku došlo počas turnaja amatérskych hokejistov v ruskom Soči, kde sa pred siedmimi rokmi konali aj ZOH. Obeťou šialeného...

Peter Draisaitl a Dušan
Ani pohodlné vedenie im nestačilo: iClinic Bratislava Capitals vstúpil do nadstavby prehrou

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v prvom kole nadstavby v nadnárodnej IHL s Villachom 3:5. V piatkovom domácom zápase dvakrát...

Foto Patrik Bartošák a Emil
Európa
Česko na Švédskych hrách padlo s domácimi až po predĺžení, Rusko si poradilo s Fínskom

MALMO - Hokejisti Ruska triumfovali v otváracom zápase Švédskych hokejových hier nad Fínskom 3:2. Góly Rusov strelili Arťom Minulin, Ivan Čechovič a Vladimír...

Na snímke Michal Krištof
Európa
Dvojgólový Krištof rozhodol o triumfe Oulu, Skalický asistoval na gól Pospíšilovi

HELSINKI - Slovenský útočník Michal Krištof si pripísal dva góly v stredajšom zápase fínskej hokejovej ligy. Jeho Kärpät Oulu vyhral na ľade Jukuritu Mikkeli...

Video Peter Draisaitl a Dušan
VIDEO Bratislavu Capitals tlačí do play-off aj Leon Draisatl: Hviezda NHL posiela odkaz

BRATISLAVA - Hokejistov iClinic Bratislava Capitals čaká po skončení základnej časti ICE Hockey League (IHL) boj o postup play-off. Zverenci trénera Petra...

iClinic Bratislava Capitals s ďalšou tesnou prehrou: Desaťgólový zápas rozhodlo predĺženie

VIEDEŇ - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v nedeľnom súboji nadnárodnej Ice Hockey League (IHL) na ľade Dornbirnu 5:6 po predĺžení. Pre zverencov...

Európa
Nešťastná záverečná desaťminútovka: Capitals stiahli dvojgólové manko, na body to nestačilo

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v piatkovom zápase 43. kola Ice Hockey League (IHL) na domácom ľade s Red Bullom Salzburg 2:3....

Tomáš Záborský
Európa
Záborský ústrednou postavou zápasu, bodoval aj Grman: Rybár vychytal čisté konto

HELSINKI – V piatkovom zápase fínskej hokejovej ligy zvíťazili hráči SaiPa Lappeenranta nad tímom KooKoo Kouvola 4:1. Gól a asistenciu si v drese domácich...

Adam Jánošík
Európa
Adam Jánošík sa vo Švédsku konečne dočkal, Cehlárik si vylepšil bodové štatistiky

ŠTOKHOLM - Slovenský hokejový obranca Adam Jánošík skóroval vo štvrtkovom zápase švédskej ligy, no jeho Oskarshamn prehral na ľade Färjestadu 2:3 po predĺžení....

Radosť hráčov Miškovca po
Slovensko
Maďarský tím skvalitňuje káder: DVTK Jegesmedvék Miškovec získal švédsku posilu

MIŠKOVEC - Švédsky hokejový útočník David Rundqvist sa stal novou akvizíciou extraligového klubu DVTK Jegesmedvék Miškovec. Klub o tom informoval na oficiálnej...

Kristián Pospíšil
Európa
Slováci režírovali triumf Lukko Rauma: Pospíšil ústrednou postavou zápasu, skóroval aj Skalický

HELSINKI – Slovenskí útočníci Kristián Pospíšil a Pavol Skalický režírovali triumf vedúceho tímu fínskej hokejovej ligy Lukko Rauma nad Ilvesom Tampere...

Na snímke brankár Jakub
Európa
Košice prišli o brankára Jakuba Sedláčka: Dostal skvelú ponuku z atraktívnej ligy!

VILLACH - Český hokejový brankár Jakub Sedláček ukončil pôsobenie v extraligovom HC Košice a zamieril do Villacher SV, ktorý účinkuje v medzinárodnej súťaži...

Európa
Slováci vo Fínsku prispeli k výhre Lukka Rauma: Skalický skóroval, Pospíšil asistoval

HELSINKI - Slovenský hokejový útočník Pavol Skalický prispel v utorok vo fínskej lige gólom k víťazstvu Lukka Rauma na ľade Ilvesu Tampere 4:1. Asistenciu...

Hokej
Bratislava sa vezie na víťaznej vlne: Capitals zvíťazili doma nad Innsbruckom

BRATISLAVA - Hokejisti Bratislava Capitals zvíťazili v sobotnom zápase IHL nad HC Tiwag Innsbruck 3:2. O ich víťazstve rozhodol gólom v 58. minúte útočník...